تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر 5Star Rio Resort نسخه F4CG

5Star Rio Resort لوسی دختر یک فرد ثروتمند که صاحب هتلی می باشد، است. در نهایت او این شانس را برای خود استدلال می کند که او وارث تمام اموال و فرمانروایی خانواده خود خواهد بود. حال لوسی تصمیم گرفته که برای خود یک هتل پنج ستاره با سرمایه ای بسیار اندک بنا کند و بسازد. آیا لوسی به انتظارات خانواده اش رسیدگی می کند؟ بنابراین به کمک لوسی بیائید و به او کمک کنید تا در این بازی رنگارنگ به هتل پنج ستاره خود برسد و از تعطیلات نهایت لذت را ببرد. تعطیلاتی در کنار دریا و درختان نخل و بسیاری چیزهای هیجان انگیز و چالش های فراوان که در انتظار شما نشسته اند. برای به حقیقت پیوستن رویاهایتان باید پول بیشتری کسب کنید و سطح های مختلف بازی را پشت سر بگذارید. بنابراین همه جادوهای زیبای دریای جنوب را کشف کنید و تعطیلاتی خارق العاده را رقم بزنید.

سایر مشخصات : شما در این بازی جذاب می توانید تجربه ای متفاوت از تعطیلات داشته باشید. به یک مدیر جوان کمک کنید تا بتواند هتل لوکس خود را بسازد. علاوه بر هتل باید 20 بنای دیگر شامل هتل، کافه، استخر، مرکز ورزشی، سینما و… بسازید و از آنها بهره برداری کنید. باید تحقیق کنید و راهکار ارائه دهید! این بازی که داری گرافیکی HD و دستی می باشد قطعا نظر شما را به خود جلب خواهد کرد. به علاوه از بیش از 96 مرحله که در بازی تعبیه شده است نهایت لذت را ببرید.

دانلود بازی کامپیوتر 5Star Rio Resort

مشخصات بازی  5Star Rio Resort :نام بازی : 5Star Rio Resortپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار :  30Jun, 2017شرکت سازنده : rokaplayمنتشر کننده : rokaplayسبک بازی : Casualلینک مرتبط : STEAM

5Star Rio Resort

لینک دانلود