دانلود بازی کامپیوتر Agents of Mayhem تمام نسخه ها + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1396/06/27 آپدیت 1.03 مخصوص نسخه CorePack اضافه شد.

یکی از دیوانه وارترین بازی های سال که در دنیای سری بازی های Saint Row در جریان است ، Agents of Mayhem نام بازی جدید استودیوی بازی سازی Volition می باشد . این بازی یک بازی جهان باز می باشد که از زاویه دوربین سوم شخص در جریان است ، این بازی در جهانی موازی و در نسخه آینده شهر سئول که The city of tomorrow نام دارد در جریان است . شخصیت های قابل بازی این بازی Agent نام دارد و این بازی دارای 12 مدل مختلف از همین Agent ها می باشد و بازی باز برای به پایان رساندن مراحل و همچنین گشت و گذار در دنیای بازی می تواند چهار عدد از این Agent ها را انتخاب کند . 12 نوع Agent موجود در این بازی شامل افراد مختلفی از گروه هایی مانند دزدان دریایی ، ارتشیان سابق و مزدوران می باشد . هر کدام از این شخصیت ها دارای قابلت ها و سلاح های مختلفی می باشند که بازی باز می تواند با توجه به نوع بازیش یکی از آنها را انتخاب کنید و مشغول بازی شود .

سایر توضیحات : داستان این بازی در جایی آغاز می شود که گروه های تروریستی شروع به حمله به شهر سئول می کنند و گروه L.E.G.I.O.N برای مقابله با این افراد به محل اعضام می شود ، شما جزو همین گروه می باشید و باید با انتخاب افرادتان به مقابله با آنها رفته ! مراحل ساخت بازی رایانه ای Agents of Mayhem تنها چند روز پس از منتشر شدن بازی رایانه ای Saints Row IV آغاز شد و طبق غولی که سازندگان داده اند ، این بازی یک بازی بسیار بزرگتر و دیوانه وار تر از سری Saints Row می باشد . فضای بازی الهام گرفته شده از فیلم هایی مانند G.I. Joe , He-Man و The A-Team می باشد . بازی رایانه ای Agents of Mayhem در ماه آگست سال 2017 منتشر خواهد شد .

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Agents of Mayhem

مشخصات بازی Agents of Mayhem :

نام بازی : Agents of Mayhemپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Deep Silver Volitionمنتشر کننده : Deep Silver Volitionسبک بازی : شوتر – اکشننوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Agents of Mayhem

لینک دانلود