تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Among the Sleep Enhanced Edition نسخه PLAZA + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1397/10/30 آپدیت جدید v20190118 اضافه شد.

Among the Sleep Enhanced Edition یک نسخه جدید و بهبود یافته از یک بازیِ ترسناک اول شخص است ، در این بازی شما به عنوان کودکی ایفای نقش می کنید که در کابوسی عجیب و غریب گیر افتاده است و به دنبال مادرش جست و جو می کند .این بازی داستانی مناسب به شما ارائه می کند ، شما هرگز تفاوت واقعیت و خیالات ترسناک خودتان به عنوان را یک کودک درک نخواهید کرد .این نسخه از بازی گرافیکی بهبود یافته ، موسیقی های جدید ، لباس خواب های قابل انتخاب ، پازل هایی بهبود یافته ، گیم پلی جدید و … را شامل می شود .کودکی دو ساله که که در اعماق تاریکی به دنبال آسایش می گردد !این بازی یک جو ترسناک را بر خلاف بازی های دیگر به صورت گیم پلی ماجرایی پیاده سازی کرده است و شما سیستم مبارزه ای یا امتیازی در این بازی مشاهده نخواهید کرد .شما آسیب پذیر هستید ، می ترسید و سعی می کنید به واقعیت دنیای اطرافتان پی ببرید .

سایر توضیحات : این بازی  عنوانی است که شما از ان هیچ گاه خسته نخواهید شد ، Among the Sleep به خوبی جو پرتنش یک کودک مضظرب را به نمایش می کشد و در طول راه یک موضوع بسیار جدی را با شیوه ای تاریک بیان می کند .این بازی در واقع یک گیم پلی اول شخص ترسناک را از چشمان  یک کودک دو ساله ترسیم می کند ، همین موضوع باعث می شود تا Among the Sleep Enhanced Edition جذابیت خاصی داشته باشد ، Among the Sleep Enhanced Edition یادآور دوره ای طلایی است که بازی سازان به دنبال راه هایی جدید برای ارائه گیم پلی و بیان داستان بودند .

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید* *حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید* *دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*]

دانلود بازی ماجرایی ترسناک کامپیوتر Among the Sleep Enhanced Edition جدید

مشخصات بازی   Among the Sleep Enhanced Edition:

نام بازی : Among the Sleep Enhanced Editionپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Krillbite Studioمنتشر کننده : Krillbite Studioسبک بازی :اکشن ، ماجرایی ، ترسناکنوع فایل : ISOلینک مرتبط : steam

Among the Sleep Enhanced Edition

Among the Sleep is a first person horror adventure, in which you play a two year old child. After waking up in the middle of the night to mysterious sounds, you start exploring the dark looking for comfort.


The game explores horror through atmosphere and exploration, not with scores and combat systems. In Among the Sleep you’re vulnerable, scared, and trying to make sense of the world.


Controller support: Works 100% with Xbox 360 controllers, might have some issues with Xbox One controllers. We are sorry about the inconvience.


The game will not get VR support.

لینک دانلود