تبلیغات

سریال آقا زاده

تبلیغات

سریال موچین

دانلود بازی Colony Survival v0.6.0.3 – PC نسخه Early Access

به روز رسانی :

1397/01/20 نسخه جدید اضافه شد.

روستا , قلعه و شهر خود را ساخته و میزبان مهاجران از بسیاری شهرهای دور و نزدیک باشید . اجازه دهید نگهبانان ، کشاورزان ، کارگران معدن ، جنگلبانان ، نانواها و صنعتگران برای شما کار کنند و سرزمین های شما را گسترش دهند . بعد از غروب آفتاب , بیشتر ساکنین شهر به خواب عمیقی فرو می روند اما دشمن بیدار است . گروهی از دشمنان شامل موجودات عجیب و غریب منتظر فرصت مناسبی هستند تا به مردمان روستاهای شما یورش برده و تمامی آنها را قتل عام کنند . دفاع از سرزمین های تحت اختیار تنها از طریق ساخت دیوار , کندن خندق و اضافه کردن پست های نگهبانی در سرتاسر منطقه ممکن است .

سایر توضیحات : Colony Survival یکی از بازی های سبک اکشن , ماجرایی و استراتژیک است که توسط کمپانی Pipliz طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . بازی علاوه بر بخش تکنفره از حالت مولتی پلیر نیز پشتیبانی می کند و این اجازه را به پلیر می دهد تا جذابیت بازی را به صورت آنلاین و رقابت با سایر افراد ناشناس تجربه کند . محیط و جهان بازی بسیار واقع گرایانه است زیرا هرطرف را که می نگرید می توانید جنگل های غول پیکر , دشت ، بیابان ها و پوشش های گیاهی معتدل را تماشا کنید . بازی کمی شبیه به بازی محبوب و پرطرفدار ماینکرافت می باشد اما در بسیاری از جهات تفاوت های عمده ای را شامل شده و تعامل پلیر با شخصیت های مختلف در مستعمره , بازی را از یکنواختی خارج کرده است .

دانلود بازی کامپیوتر Colony Survival

مشخصات بازی Colony Survival :

نام بازی : Colony Survival پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2017 شرکت سازنده : Pipliz منتشر کننده : Pipliz سبک بازی : اکشن , ماجرایی و استراتژیک نوع فایل : RAR لینک مرتبط : STEAM

Colony Survival

لینک دانلود