تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Crashlands نسخه SiMPLEX

تبدیل شدن به Flux Dabes ، آخرین موجود فضایی از نژادی خاص که توسط بیگانگان Hewgodooko تهدید شده و حالا به سیاره ای نامعلوم تبعید شده است . همانطور که شما برای بازیابی نبازهای خود تلاش می کنید ، شما بطرز ناخواسته ای در طرح نابکارانه سلطه بر جهان قرار می گیرید که برای آنکه بتوانید در طول سال های آتی زندگی آرامی داشته باشید باید بر آن غلبه کنید . زندگی در مکانی جدید دستورالعمل خاص خود را داراست . با شخصیت های جدید آشنا شده و به اسرار باستانی پی ببرید . برای هر اشتباهی که انجام می دهید ، خود را سرزنش کنید .

سایر توضیحات : Crashlands یکی از بازی های سبک اکشن ، ماجرایی و نقش آفرینی است که توسط کمپانی Butterscotch Shenanigans طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . یکی از مهمترین ویژگی های بازی ، امکان ساخت سلاح های مختلف با استفاده از اشیایی است که در طول بازی توسط شما جمع آوری می شود . در Crashlands موجودی شما بی نهایت است پس نیازی به مدیریت منابع نیست و هنگامی که به آنها نیاز دارید ، ابزار خود را بازیابی کنید بنابراین می توانید تنها بر روی ماجراجویی ، تلاش و ساخت و ساز تمرکز کنید . هرچه داستان پیش می رود ، بازی این اجازه را به شما می دهد تا بتوانید شخصیت خود را رشد دهید . شما می توانید به مناطق جدید دنیا بروید ، با شخصیت های عجیب و غریب آشنا شوید ، داستان های جدید کشف کنید و با دشمنان جدید و جالب برخورد کنید . شما حتی می توانید توانایی مبارزه خود را با قدرت ده ها ابزار که می توانید آنها را طراحی کنید افزایش دهید .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

Crashlands Center

مشخصات بازی Crashlands :

نام بازی : Crashlandsپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Butterscotch Shenanigansمنتشر کننده : Butterscotch Shenanigansسبک بازی : اکشن ، ماجرایی و نقش آفرینیامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Crashlands

لینک دانلود