تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر DESPOILER نسخه CODEX

Despoiler یکی از بازی های رقابتی مبتنی بر کار تیمی است که با بازی های چنین سبکی تفاوت عمده ای دارد . کنترل هاورکرافت خود را به دست گرفته و از سرزمین های وحشی و ویرانگر عبور کنید ، برای آنکه بتوانید به یک از مدعیان قهرمانی بدل شوید به یکسری آیتم نیاز دارید که در طول بازی باید آنها را به چنگ آورده و با استفاده از آنها ، توانایی و مهارت های خود را بهبود و ارتقا بخشید . این یک بازی به شدت استراتژیک و رقابتی است . عملکرد ضعیف در اوایل بازی ، تاثیر چشمگیری بر نحوه بازی شما در آینده خواهد داشت .

سایر توضیحات : DESPOILER یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی Parallax Labs طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . هرچند که رسیدن به پیروزی آنچنان راحت به دست نخواهد آمد اما شما به تلاش خود ادامه دهید و هرگز ناامید نشوید . امکان بازی به صورت 5v5 آنلاین ، شبیه سازی فیزیکی هاورکرافت ، محیط های زیبا و وسایل نقلیه متنوع ، استفاده از موتور بازیسازی Unreal Engine 4 و بسیاری موارد دیگر تنها بخشی از ویژگی های بازی را شامل می شوند .

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

DESPOILER Center

مشخصات بازی DESPOILER :

نام بازی : DESPOILERپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Parallax Labsمنتشر کننده : Parallax Labsسبک بازی : اکشنامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

DESPOILER

لینک دانلود