تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی ENDLESS LEGEND v1.8.44 S3 + ALL DLCS نسخه FitGirl

به روز رسانی :

1400/02/22 نسخه ENDLESS LEGEND v1.8.44 S3 + ALL DLCS - Fitgirl اضافه شد.

Endless Legend

یکی از بازی های سبک استراتژیک ونقش آفرینی است که توسط کمپانی AMPLITUDE Studios طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی SEGA برای پلتفرم PC روانه بازار شده است. در بازی Endless Legend جانوران عظیم جدید به نام Urkans و همچنین یک جناح با نام تجاری جدید Mykara معرفی می شوند. تکامل و تسخیر، این تمدن باستانی از جانوران تک سلولی به جنگجویانی دلیر بدل شده است. آنها فقط یک هدف را دنبال می کنند که این باعث می شود تا آرامش بیشتری به Auriga برسد. Mykara از یک شهر ساحلی منحصر به فرد و از اهمیتی بیش از حد برای تامین سوخت اقتصادی منشا می گیرد. در حالی که آنها نمی توانند زمین های جدید را مرتفع سازند، می توانند شهر های دشمن را به شهر ارواح تبدیل کنند که از آنها منابع پاداش دریافت می نمایند. Urkans جانوران عظیم الجثه ای هستند که به طور تصادفی در اطراف نقشه برای به دست گرفتن کنترل زمین های بی طرف ظاهر می شود. رای مخفی کردن موجودات، امپراتوری ها مجبور به رشوه دادن یا شکست دادن آنها در کنار نبردهایشان خواهند شد. تسخیر یک Urkan یک مجموعه جدیدی از توانایی های منحصر به فرد را که برای سبک های بازی دفاعی و تهاجمی مناسب است را باز می کند.
نام: Endless Legend
حجم فایل: 3.4 گیگابایت
شرکت سازنده: AMPLITUDE Studios
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 9
ورژن: v1.8.44 S3 + ALL DLCS
نسخه: FitGirl
آپدیت: May 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: استراتژیک ونقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: SEGA
رمز فایل: www.download.ir

ENDLESS LEGEND v1.8.44 S3 + ALL DLCS

Endless Legend - Monstrous Tales delivers a raft of new quest lines, including a separate and unusual multi-part adventure into ancient truths that are nothing less than... monstrous.


The 20 new tales are enriched with monsters and myths from the depths of Auriga's mysterious and menacing history; a tapestry of friends and foes, hope and horror.

لینک دانلود