تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Gunnheim

بازی Gunnheim در سبک اکشن می باشد که توسط استودیوی مستقل SIEIDI Ltd ساخته شده و استودیوی Meridian4 این بازی را در سال 2016 برای PC منتشر کرده است . SIEIDI Ltd که یک استودیوی لهستانی می باشد به صورت مستقل کار کرده و در واقع  بازی اولین تجربه ی کاری این گروه به شمار می رود . از طرفی ناشر بازی تاکنون عناوین مختلفی نظیر The Silent Age , Hektor , Dark Matter و Space Trader را در کارنامه ی خود داشته است .

خلاصه داستان : The Lord of Death دشمن اصلی بازی حمله ی خود به زمین را آغاز کرده و در تلاش هستند تا همه چیز را از بین ببرند . حال شما در نقش قهرمانان وایکینگی هستید که با تمام قدرت باید به نبرد با این دشمن تاریک رفته و او را برای همیشه نابود سازید . Gunnheim به صورت 1 تا 4 بازیکن به صورت همزمان می باشد که عصر طلاسس وایکینگ ها را به نمایش می گذارد . تنوع سلاح ها بسیار زیاد بود و شما می توانید تا دندان خود را به سلاح های مدرن تجهیز کرده و در کنار برادر و خواهر خود به نبرد با مهیب ترین Boss ها و دشمنان بروید . Gunnheim بر مبنا حس شوخ طبیعی بوده که با گرافیک خاص خود و گیم پلی روان توانسته یک بازی جذاب را به وجود آورد .

مشخصات بازی :

نام بازی : Gunnheimپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2015شرکت سازنده : SIEIDI Ltdمنتشر کننده : Meridian4سبک بازی : اکشن

نوع فایل : ISO

پیوند : Steam

لینک دانلود