تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Life Beetle

سوالی از خود بپرسید … اگر روزی از خواب بیدار شوید و خود را در تیمارستانی ببینید , چه عکس العملی نشان خواهید داد ؟ تصور می کنم تلاش خود را می کنید تا به دلایل حضورتان در چنین مکانی پی ببرید . هوم … به پیش بروید و هرگز ناامید نشوید … اگر شما نتوانستد به نتیجه ای برسید , نزد من بازگردید و سوالاتتان را از بپرسید . من همیشه در مکان هایی مانند این هستم . همیشه در بالای دیواری زندگی بگذرانید , اتاق بعدی … من راهی در دل دارم … لطفا به کسی نگویید … این راز برای کسانی است که قرار است به زودی در این مکان زندگی کنند . مهم نیست که تا چه زمانی می توانید جلوی خود را گرفته و درب صندوقچه را باز نکنید اما مطمئن باشید که روزی این راز به هرنحوی شده , خارج و برملا می شود .

سایر توضیحات : Life Beetle یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی Grizlikyt طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Dagestan Technology برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . شما هنوز هم می خواهید بدانید که چگونه باید فرار کنید ؟ من به شما کمک خواهم کرد … اما لطفا در این مورد حرف پزشکان را باور نکنید … آنها نمی خواهند به شما کمک کنند و از دوستی ما می ترسند . تعامل غیر مستقیم با یکی از شخصیت ها , فقدان دیوار چهارم , شما شخصیت اصلی هستید و نه شخص روی صفحه نمایش , پازل های گرانشی و موسیقی متن گوشنواز تنها بخشی از ویژگی های منحصر بفرد بازی بشمار می آیند .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

مشخصات بازی Life Beetle :

نام بازی : Life Beetleپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Grizlikytمنتشر کننده : Dagestan Technologyسبک بازی : اکشننوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Life Beetle

لینک دانلود