تبلیغات

فیلم سینمایی دوباره زندگی

تبلیغات

سریال دل

دانلود بازی کامپیوتر Little Nightmares بهمراه دی ال سی Secrets of The Maw Chapter 1 نسخه CODEX

خود را در ماجراجویی های Little Nightmares غرق کنید , داستانی تاریک و هراس آور که سعی دارد شما را با کابوس های دوران کودکی روبرو کند . فرار از Maw , کشتی مرموز و وسیعی که ارواح در گوشه و کنار آن به دنبال وعده های غذایی خود هستند . همانطور که شما با داستان پیش می روید , خانه عروسکی و  یک زمین بازی اسرارآمیز را کشف می کنید , اکتشافی که می تواند نقشه فرار شما را تحت الشعاع اتفاقات مختلفی قرار دهد . حال زمان آن رسیده است تا با کودک درون خود ارتباط برقرار کرده و سعی کنید با استفاده از خلاقیت , راه فراری برای خود پیدا کنید .

سایر توضیحات : Little Nightmares یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی Tarsier Studios طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی BANDAI NAMCO Entertainment برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . بازی از گرافیک خارق العاده ای برخوردار می باشد و موسیقی متن گوشنواز همراه با جوی ترسناک توانسته است نظر بسیاری از گیمردها را به خود جلب کند بطوری که چندین هفته قبل از انتظار بازی , حرف و حدیث های بسیاری در مورد این نسخه به گوش می رسید . رویدادهای بازی غیر قابل پیش بینی می باشد و هرلحظه اتفاق جدیدی شما را غافلگیر کرده و در کل تلاش می کند سرعت عمل شما و قوه تصمیم گیریتان را در شرایط دشوار به چالش بکشد . علاوه بر بخش سرگرم کننده , بیشترین تکیه سازندگان بر روی خلاقیت پلیر می باشد و همین موضوع باعث شده تا پلیر با داستان درگیر شده و تجربه ای منحصر به فردی را کسب کند .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Little Nightmares نسخه CODEX

مشخصات بازی Little Nightmares :

نام بازی : Little Nightmares پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2017 شرکت سازنده : Tarsier Studios منتشر کننده : BANDAI NAMCO Entertainment سبک بازی : ماجرایی نوع فایل : ISO لینک مرتبط : STEAM

Little Nightmares

لینک دانلود