دانلود بازی کامپیوتر Mars or Die نسخه SKIDROW

فضاپیمای بین فضایی FORTITVDO VIII اکسپلورر های بی رحم ما را حمل می کند ، کسانی که در جستجوی زمین مریخ هستند و با مهاجران بیگانه مریخ مبارزه می کنند و ساختمان های قابل دفاع را که از منجر به تسخیر اجتناب ناپذیر ما می شود را احداث می کنند . شما از طرف فرماندهی دستوری را دریافت کرده اید ، زنده ماندن ، جمع آوری آیتم های مختلف و ساختن مسیر پیروزی . Scout B. Bean ارتشی از مهندسین را در اختیار دارد که با پرورش آنها می تواند هرچیزی را بسازد ، حتی سپر دفاعی که قادر است موشک های دشمن را به اطراف منحرف سازد .

سایر توضیحات : Mars or Die یکی از بازی های سبک اکشن و استراتژیک است که توسط کمپانی 34BigThings srl طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . اکتشافات ما تمام نقشه های لازم برای انجام عملیات های عملی در زمینه استخراج معادن و ساختار پایه از جمله سیستم های استخراج خودکا ر، ژنراتور O2 ، توپ های محافظ خودکار ، تک بشکه و دو بشکه را صورت می دهد . طرح تهاجم استادانه که ما پیش بینی کردیم در 9 مأموریت تقسیم شده است . فتح ما سریع و مطمئن خواهد بود! اما در صورتی که مریخ بتواند با تعداد زیادی در مقابل شما مقاومت کند ، ما همچنان آماده ایم تا جنگ بی پایان را ادامه دهیم . این افتخار خواهد بود ! مریخ یا مرگ !

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

مشخصات بازی Mars or Die :

نام بازی : Mars or Dieپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : 34BigThings srlمنتشر کننده : 34BigThings srlسبک بازی : اکشن و استراتژیکامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Mars or Die

لینک دانلود