تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی P.A.M.E.L.A v0.3.1.2 – PC نسخه Early Access

به روز رسانی :

1397/01/20 نسخه جدید اضافه شد.

بازی .P.A.M.E.L.A، یک بازی جهان باز و ترسناک در سبک شوتر و اکشن است که در شهر افسانه ای Eden، یکی از شهرهای اتوپیا (مدینه فاضله)، در حال رخ دادن است. گیمر به عنوان یک Sleeper از یک خواب عمیق Cryosleep در شهر Eden، یک شهر پر است جرم از و جنایت و مرگ برخواسته است. این شخص به جدیدترین اسلحه های و ابزارالات جنگی دسترسی دارد و ابزارهایی نیز برای او در نظر گرفته شده است تا تمامی نیازهای او را برطرف کند. ابزارهایی که قابلیت به روز رسانی و بهبود را نیز دارند. در این بازی شما با PAMELA آشنا می شوید، یک هوش مصنوعی حاضر و ناضر بر همه جا که تا به حال با یک شهر بسیار شلوغ و پر رفت و آمد سر و کار داشته است اما الان شهر را خالی از سکنه می بیند و تنهاست. در این بازی انتخاب ها و عکس العمل های شما روند بازی را تعیین می کنند بطوریکه ساکنان این شهر با رفتارهای شما مشخص می کنند که دشمن شما باشند یا دوست شما. بدون شک قدرت انتخاب ها در بازی .P.A.M.E.L.A شما را شگفت زده خواهد کرد.

سایر توضیحات: بازی .P.A.M.E.L.A در سبک ماجرایی و اکشن عرضه شده است و شهر Eden نیز تاریخچه ای بسیار طولانی دارد. همین مسئله باعث شده است که داستان بازی در زمره بازی های علمی تخیلی جای بگیرد. در این بازی شما با مفهوم اهمیت انتخاب روبرو می شوید و به عینه میبینید که چطور انتخاب های بسیار کوچک شما می تواند نقشی بسیار حساس را در سرنوشت شما بازی کند. بازی .P.A.M.E.L.A توسط استدیو بازی NVYVE® Studios سازی ارائه شده است.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

 

دانلود .P.A.M.E.L.A جدید

مشخصات بازی .P.A.M.E.L.A :نام بازی : .P.A.M.E.L.Aپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : NVYVE® Studiosمنتشر کننده : NVYVE® Studiosسبک بازی : اکشن – ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam

.P.A.M.E.L.A

لینک دانلود