تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Pinstripe نسخه PLAZA

Pinstripe یک ماجراجویی احساسی است که توسط تیم یکنفره در طول 5 سال طراحی و ساخته شده است . در این بازی شما در قالب شخصیتی به نام Teddy به ایفای نقش می پردازید , کسی که مجبور شده است برای زندگی پس از مرگ دختر سه ساله اش Bo بر روی پروژه منجمدسازی , سرمایه گذاری کند . کشف اسرار تاریک از گذشته تدی و مقابله با سستی هایش در مراحل مختلف زندگی و کینه جویی شیطان درون Mr. Pinstripe قابل مشاهده است . Thomas Brush خالق برنده بازی های مستقل Coma and Skinny , هنر زرق و برقدار خود را همراه با روایت داستانی دلسرد کننده و متاثر از The Nightmare Before Christmas, Coraline و Alice in Wonderland به تصویر می کشد .

سایر توضیحات : Pinstripe یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی Thomas Brush طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Armor Games برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . کاوش در 6 سطح مختلف از جهنم , موسیقی گوشنواز ساخته شده توسط خالق بازی , استفاده از ابزار مختلف برای مقابله با موجودات عجیب و غریب , حل معماها و پازل های متنوع , پیدا کردن سرنخ و دنبال کردن آنها , صداگذاری شخصیت های مختلف بازی توسط صدای بازیگران حرفه ای و بسیاری موارد دیگر تنها بخشی از ویژگی های بازی را شامل می شود .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Pinstripe نسخه PLAZA

مشخصات بازی Pinstripe :

نام بازی : Pinstripeپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : Thomas Brushمنتشر کننده : Armor Gamesسبک بازی : ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Pinstripe

لینک دانلود