تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Remain نسخه PLAZA

سبک ترسناک یکی از محبوب ترین سبک ها در صنعت تفریح و سرگرمی بشمار می رود ، سالانه تعداد بسیار زیادی فیلم و کتاب در این سبک منتشر می شود که هرکدام سعی دارند با نوآوری و داستان های جذاب بازار را تصاحب کنند ، دنیای بازی های رایانه ای نیز دور زمانی می باشد که با این سبک آشنایی دارد ، بازی هایی مانند سری Alone in the Dark و Resident Evil از آغاز دوران بازی های سه بعدی ترس را وارد دنیای تفریح و سرگرمی کرده اند و شماره های جدید این بازی ها تا به امروز نیز در حال انتشار می باشد . بازی های ترسناک غالبا به دلیل سوژه های مرموز و خطرهای بسیاری که برای قهرمان اصلی داستان دارد مورد توجه علاقه مندان قرار می گیرد . در سال 2015 استودیوی مستقل بازی سازی TheBlavas اعلام کرد که قصد ساخت سری جدیدی از بازی های ترسناک را دارد .

سایر توضیحات : بازی جدید Remain نام گرفت و با ترکیب المان های بازی های ترسناک و ماجراجویی ساخته شده که این امر باعث محبوبیت بسیار بالای این بازی شده است . در این بازی شما در نقش فردی به نام آرتم می باشید ، آرتم باید تمام شب را در یک خانه متروکه بگذراند اما آیا واقعا این خانه متروکه می باشد ؟ چه رمز و رازی در این خانه به ظاهر متروکه در کمین شما می باشد ؟ بازی رایانه ای Remain با استفاده از داستانی پیچیده و پر رمز و راز بازی باز را تا لحظه آخر میخکوب نگاه خواهد داشت . گرافیک هنری بسیار زیبا و اتمسفری گیرا و سنگین از نکات مثبت این بازی می باشد . بازی رایانه ای Remain در تاریخ 22 دسامبر 2016 منتشر شده و موفق به کسب نمره 40% شده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Remain نسخه PLAZA

مشخصات بازی Remain :

نام بازی : Remain پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : TheBlavas منتشر کننده : TheBlavas سبک بازی : ماجراجویی نوع فایل : ISO لینک مرتبط : Steam

Remain

لینک دانلود