تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Rugby League Team Manager 2018 Season 2018 نسخه SKIDROW

رسما توسط بزرگترین لیگ ها و مسابقات در جهان تایید شده است . Rugby League Team Manager 2018 این امکان را به شما می دهد تا اینبار به عنوان یک مدیر باشگاه به رقابت با سایر رقبا بپردازید . این فصل طولانی است و چالش های فراوانی را به همراه خود دارد و توانایی و مهارت های شما در بسیاری از زمینه ها در کمپین های داخلی و رقابت های بین المللی و در لیگ های رسمی به چالش کشیده خواهد شد . آیا شما می توانید نیازهای تیمتان را برای پیروزی فراهم کنید و نام خود را به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی بر سر زبان ها بیندازید ؟

سایر توضیحات : Rugby League Team Manager 2018 Season 2018 یکی از بازی های سبک شبیه ساز و ورزشی است که توسط کمپانی Alternative Software Ltd طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . یک رابط کاربری کاملا جدید ، یک موتور جدید بازیابی 3D ، گزینه های بیشتر رزولوشن صفحه ، سیستم پیشرفت پخش کننده جدید ، سیستم جدید کالیبراسیون پویا ، انواع مدیران مختلف ، متغیرهای قضاوت هیئت مدیره جدید ، گزینه های جدید آموزش تیم و شخصی ، بازیکن جدید و کارکنان مورد نیاز ، تغییر ساز و کار مذاکره کنندگان قرارداد جدید و کارکنان ، امکان ایجاد کسب و کار کوچک جدید برای حمایت مالی شرکت های بزرگ ، دریافت و پرداخت هزینه جامع تر و اضافه شدن نماینده جدید و الزامات مدیریت بین المللی تنها بخشی از ویژگی های نسخه جدید بازی است .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

Rugby League Team Manager 2018 Season 2018 Center

مشخصات بازی Rugby League Team Manager 2018 Season 2018 :

نام بازی : Rugby League Team Manager 2018 Season 2018پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Alternative Software Ltdمنتشر کننده : Alternative Software Ltdسبک بازی : شبیه ساز و ورزشیامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Rugby League Team Manager 2018 Season 2018

لینک دانلود