تبلیغات

فیلم سینمایی دوباره زندگی

تبلیغات

سریال دل

دانلود بازی کامپیوتر Satellite Command نسخه Skidrow

سبک شبیه ساز به این دلیل ایجاد شد که با کمک آن افراد مختلف بتوانند به تجربه تاپیک های حاصی که سررشته ای در آن ندارند وارد شوند و یا تبدیل به سک فرد خبره در آن زمینه شوند ، دستگاه های شبیه ساز پرواز نمونه ای از مورد فوق می باشند . با ورود این سبک با دنیای بازی های رایانه ای در ابتدا افراد این طور می پنداشتند که این سبک به دلیل ضعف سخت افزاری و عدم جذابیت برای بازی بازان با شکست مواجعه می شود ، البته کارشناسان در این زمینه اشتباه نیز نمی کردند اما در ابتدای ورود این سبک بازی های موفق بسیاری نیز در این سبک منتشر شدند . پس از گذشت چندین سال اما با پیشرفت سخت افزار و همچنین ورود تکنولوژی های شبیه سازی قدرتمند استودیوهای بازی سازی موفق به خلق شاهکارهایی مانند Flight Simulator X شدند که یکی از بهترین بازی های شبیه ساز پرواز تاریخ می باشد . امروزه اما این سبک یکی از محبوب ترین سبک های در دنیای بازی های رایانه ای می باشد . بازی های متنوع و موفقی مانند Satellite Command و euroTruck Simulator از بازی هایی می باشند که این سبک را به جایگاه امروزی خود رسانده اند .

سایر توضیحات : بازی رایانه ای Satellite Command یک بازی شبیه ساز می باشد که شما را در اتاق کنترل یکی از ایستگاه های فضایی قرار می دهد ، به این ترتیب شما مشئول حرکات و رفت و آمد تمامی سفینه ها می باشید . بازی رایانه ای Satellite Command به دلیل استفاده از اطلاعات واقعی و همچنین در اختیار قرار دادن 100% سفینه ها یکی از جذاب ترین بازی های شبیه ساز منتشر شده در سال 2016 می باشد ، این بازی موفق به کسب نمره 60% از وب سایت استیم شده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

مشخصات بازی Satellite Command :

نام بازی : Satellite Command پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2016 شرکت سازنده : Stormtide منتشر کننده : Stormtide سبک بازی : شبیه ساز نوع فایل : ISO لینک مرتبط : Steam
لینک دانلود