تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Scarlett Mysteries Cursed Child نسخه DARKSiDERS

از همان اوایل زندگی Scarlett Everitt , ارواح در اطراف اسکارلت حضور داشتند و او را در تمامی مراحل زندگی اش همراهی می کردند . پدرش جاناتان , برای آنکه بتواند اسکارلت را از تاریکی که به آن محکوم شده است , حفظ کند , به ناچار تصمیم گرفت تا او را به یک یتیم خانه که توسط راهبه ها اداره می شد , بفرستد . چند سال بعد ، اسکارلت برای پیدا کردن پدرش باز می گردد و یک سرنخ را پیدا می کند که او را به عمارت Victorian mansion به نام Steameyer هدایت می کند . در این بازی شما در قالب شخصیت اسکارلت به ایفای نقش می پردازید , کسی که تلاش می کند پدر گمشده اش را پیدا کند . سرانجام دنبال کردن سرنخ های مختلف و حل معماها , سرنوشت شما را در ایستگاه قطار کنار عمارت و کارخانه Baronet Steameyer رقم میزند .

سایر توضیحات : Scarlett Mysteries Cursed Child یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی World-Loom طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Artifex Mundi برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . از توانایی های روحی خود استفاده کنید . اسکارلت دارای یک قدرت ماورالطبیعه است که این امکان را به او می دهد تا با لمس کردن اشیا به گذشته سفر کرده و ببیند که پدرش در گذشته در کجا اقامت داشته و حالا به کدام نقطه سفر کرده است . اسکارلت امیدوار است که پدرش را در حالی که عمارت Steameyer را جستجو می کند , پیدا کند . با این حال ، در دل این عمارت وحشتناک , اسرار مرموز و پنهان بسیاری دفن شده است . در نهایت به حقیقت پنهان در گذشته تاریک پی خواهید برد . چه چیزی قهرمان اصلی بازی را به خانواده Steameyer مرتبط میسازد ؟ و چه سرنوشت دراماتیکی انتظار شخصیت اصلی را می کشد ؟ به اسکارلت کمک کنید تا به حقاق پی ببرد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Scarlett Mysteries Cursed Child نسخه DARKSiDERS

مشخصات بازی Scarlett Mysteries Cursed Child :

نام بازی : Scarlett Mysteries Cursed Childپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : World-Loomمنتشر کننده : Artifex Mundiسبک بازی : ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Scarlett Mysteries Cursed Child

لینک دانلود