تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر Steampunk Tower 2 نسخه SiMPLEX

Steampunk Tower 2 یکی از منحصر بفردترین بازی های اکشن-استراتژیک بشمار می آید که در جهان Steampunk روایت می شود . در این بازی شما با دشمنانی وارد جنگ می شوید که هرگز آنها را ندیده اید . لرد بایگام بار دیگر به عرصه جهانی ورود می کند و برای پیروزی در این نبرد نفسگیر ، به یک فرمانده ماهر نیاز دارد .  یک پایگاه مخفی در کوه های اسپانیا وجود دارد ، پایگاهی که در خود پیشرفته ترین هواپیماها و یک تیم از متخصصان تجهیزات نظامی را جای داده است . این نسخه نسبت به نسخه قبلی تغییرات عمده ای را پشت سر گذاشته ، افزایش تعداد برج ها ، نقشه های وسیع اروپا ، جنگ های پویا ، وجود مشخصات خاص و فوق العاده شگفت انگیز برای هر برجک ، دشمنان قوی تر ، امکان به دست آوردن زره دشمنان و ارتقا توانایی و مهارت های خود و تست سلاح های فوق العاده و پاداش های ویژه ای که شانس موفقیت شما را در نبرد افزایش می دهد .

سایر توضیحات : Steampunk Tower 2 یکی از بازی های سبک اکشن و استراتژیک است که توسط کمپانی DreamGate طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . امکان ساخت آزمایشگاه های تحقیقاتی ، انبارها و کارخانه ها برای ساخت برج های جدید ، جنگ برای تصاحب سرزمین ها ، کنترل کارخانه ها برای تولید قطعات برجک های شما ، امکان ساخت یک تیم حرفه ای ، دریافت منابع اضافی ، اعزام مامورین برای ماموریت های ویژه ، ماموریت های داستان محور در سراسر اروپا ، پیدا کردن راهی برای شکست دادن دشمن و نفوذ به آن و بسیاری موارد دیگر تنها بخشی از ویژگی های جدید بازی را شامل می شوند .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

Steampunk Tower 2 Center

مشخصات بازی Steampunk Tower 2 :

نام بازی : Steampunk Tower 2پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : DreamGateمنتشر کننده : DreamGateسبک بازی : اکشن و استراتژیکامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Steampunk Tower 2

لینک دانلود