تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Super Dungeon Tactics تمام نسخه ها + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1396/07/13 آپدیت 1.3.1i نسخه CODEX اضافه شد.

بسیاری از افراد علاقه بسیاری به فرماندهی و مدیریت دارند ، آیا تا به حال در هنگام مشاهده یک فیلم جنگی به این فکر افتاده اید که اگر شما به جای فرد اصلی فیلم قرار می گرفتید تصمیم های متفاوتی می گرفتید و شاید این تصمیم ها سرنوشت جنگ و افراد همراه شما را تغییر می داد ؟ سبک استراتژی یکی از قدیمی ترین سبک ها می باشد سال ها قبل از اینکه رایانه ها اختراع شوند و برنامه نویسان شروع به طراحی بازی برای این دستگاه های گران قیمت کنند ، انسان مشغول انجام بازی شطرنج بود که یکی از اولین بازی های استراتژی اختراع شده توسط بشر می باشد . در سال 2016 استودیوی بازی سازی Underbite Games اقدام به ساخت یکی از متفاوت ترین بازی های استراتژیک سال را کرد ، بازی رایانه ای Super Dungeon Tactics با ترکیب سبک نقش آفرینی و استراتژی موفق به خلق یکی از جذاب ترین بازی های سال شده است .

سایر توضیحات : بازی رایانه ای Super Dungeon Tactics با ترکیب المان های بازی های استراتژیک و بازی های نقش آفرینی موفق به خلق یکی از متفاوت ترین بازی ها در این سبک شده است ، بازی مذکور با استفاده از المان های بازی های نقش آفرینی و استراتژی یک گیم پلی گیرا و جذاب را به همراه داستانی بسیار غنی و شخصیت هایی بسیار باورپذیر به شما ارائه خواهد داد . بازی رایانه ای Super Dungeon Tactics را می توان ترکیبی از نکات مثبت سبک نقش آفرینی و استراتژی دانست که این امر خود به جذابیت این بازی و همچنین ارزش تجربه آن می افزاید . بازی رایانه ای Super Dungeon Tactics در تاریخ 15 دسامبر 2016 منتشر شده است و موفق به کسب نمره 74% از وب سایت استیم شده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Super Dungeon Tactics نسخه CODEX

مشخصات بازی Super Dungeon Tactics :

نام بازی : Super Dungeon Tacticsپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Underbite Gamesمنتشر کننده : Underbite Gamesسبک بازی : استراتژی – نقش آفرینینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam

Super Dungeon Tactics

لینک دانلود