تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی The Guild 3 The Late Middle Ages نسخه Early Access

به روز رسانی :

1399/10/09 نسخه The Guild 3 The Late Middle Ages - Early Access اضافه شد.

The Guild 3

یک بازی شگفت انگیز است با سبک شبیه سازی و تجارت ، این بازی در دوران قرون وسطی روایت می شود ، به عنوان یک شهروند ایفای نقش کنید و مشاغل و املاک متنوعی به دست بیاورید ، منابع و کالا های متنوع تولید کنید و سپس آن ها را برای تجارت استفاده کنید .در سیاست شرکت کنید و دوران خود را تحت تاثیر قرار دهید  ، تعاملات اجتماعی داشته باشید  ، مبارزه کنید  و اوقات خوب و بد این عصر شگفت انگیز را تجربه کنید . در این بازی شما می توانید یک سلسه بوجود بیاورید که می تواند قرن ها بقا داشته باشد در حالی که دنیای اطراف شما و سلسله ی شما بارها و بارها تغیر پیدا می کند ، هر یک از NPC ها (کاراکتر های غیر قابل بازی کردن) تصمیمات خودشان را می گیرند . شما باید در هر شاخه ای مهارت پیدا کنید از توانایی های فردی گرته تا توانایی های اجتماعی ، سیاسی و مالی همه ی این ها را در این بازی تجربه خواهید کرد .The Guild 3 یک بازی است که شبیه سازی اقتصادی را با بازی های استراتژیک تاریخی ، شبیه سازی زندگی و نقش افرینی ترکیب کرده است . این عناصر در کنار یک گرافیک سه بعدی و موسیقی متنی زیبا با مضامین قرون وسطی تجربه ای شگفت انگیز برای شما خواهد بود .البته بازی هنوز در حالت Early Access قرار دارد .

سایر توضیحات : یک بازی  بسیار زیبا که سبک های متنوعی را با هم ترکیب کرده است و تجربه ای متفاوت و متنوع برای بازیکنان پیشنهاد می کند .دنیای این بازی حتی در حالت Early Access بسیار زیبا زیبا و زنده به نظر می رسد ، با چرخه ی شبانه روزی  و تنوع فصلی (چهار فصل ، بهار تابستان ، پاییز و زمستان) محیط این بازی واقعا زنده است ، تغیر فصل بر محیط این بازی تاثیر می گذارد .بخش داستانی Guild 3 پر از ماموریت ها و عناصر داستانی است ، در صورتی که نسخه ی اورجینال این بازی را خریداری کنید می توانید از بخش چند نفره این بازی نیز استفاده کنید که تا 16 بازیکن را دور هم جمع می کند . شمادر این بازی با جوامع شناخته شده یا مخفی همجون فراماسون ها یا کیمیاگران روبرو خواهید شد  به یکی از جوامع این بازی ملحق شوید ، از دوستان خود پشتیبانی کنید و توسط آن ها پشتیبانی شوید ، توانایی های اجتماعی به دست بیاورید و سعی کنید شهر خود را بر اساس محیط و فلسفه ی جوامع حاکم شکل دهید .12 نقشه ی متفاوت برای شما در نظر گرفته شده استکه بر اساس وقایع و مکان های تاریخی بوجود آمده اند .عنوانی بسیار زیبا که توسط THQ Nordic منتشر شده است .این بازی زیبا را از دست ندهید .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

 
نام: The Guild 3
شرکت سازنده: GolemLabs
تاریخ انتشار: 2017
زبان: انگلیسی
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ماجرایی ، نقش آفرینی
منتشر کننده: GolemLabs
رمز فایل: www.download.ir

The Guild 3 The Late Middle Ages - Early Acces

The game is currently in Early Access and therefore in development. It will be regularly updated, so if you are looking for information regarding the current state please check-out the game's community hub and latest patch notes.

لینک دانلود