تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی The Guild 3 – PC تمام نسخه ها + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1397/01/20 نسخه جدید اضافه شد.

The Guild 3 یک بازی شگفت انگیز است با سبک شبیه سازی و تجارت ، این بازی در دوران قرون وسطی روایت می شود ، به عنوان یک شهروند ایفای نقش کنید و مشاغل و املاک متنوعی به دست بیاورید ، منابع و کالا های متنوع تولید کنید و سپس آن ها را برای تجارت استفاده کنید .در سیاست شرکت کنید و دوران خود را تحت تاثیر قرار دهید  ، تعاملات اجتماعی داشته باشید  ، مبارزه کنید  و اوقات خوب و بد این عصر شگفت انگیز را تجربه کنید . در این بازی شما می توانید یک سلسه بوجود بیاورید که می تواند قرن ها بقا داشته باشد در حالی که دنیای اطراف شما و سلسله ی شما بارها و بارها تغیر پیدا می کند ، هر یک از NPC ها (کاراکتر های غیر قابل بازی کردن) تصمیمات خودشان را می گیرند . شما باید در هر شاخه ای مهارت پیدا کنید از توانایی های فردی گرته تا توانایی های اجتماعی ، سیاسی و مالی همه ی این ها را در این بازی تجربه خواهید کرد .The Guild 3 یک بازی است که شبیه سازی اقتصادی را با بازی های استراتژیک تاریخی ، شبیه سازی زندگی و نقش افرینی ترکیب کرده است . این عناصر در کنار یک گرافیک سه بعدی و موسیقی متنی زیبا با مضامین قرون وسطی تجربه ای شگفت انگیز برای شما خواهد بود .البته بازی هنوز در حالت Early Access قرار دارد .

سایر توضیحات : یک بازی  بسیار زیبا که سبک های متنوعی را با هم ترکیب کرده است و تجربه ای متفاوت و متنوع برای بازیکنان پیشنهاد می کند .دنیای این بازی حتی در حالت Early Access بسیار زیبا زیبا و زنده به نظر می رسد ، با چرخه ی شبانه روزی  و تنوع فصلی (چهار فصل ، بهار تابستان ، پاییز و زمستان) محیط این بازی واقعا زنده است ، تغیر فصل بر محیط این بازی تاثیر می گذارد .بخش داستانی Guild 3 پر از ماموریت ها و عناصر داستانی است ، در صورتی که نسخه ی اورجینال این بازی را خریداری کنید می توانید از بخش چند نفره این بازی نیز استفاده کنید که تا 16 بازیکن را دور هم جمع می کند . شمادر این بازی با جوامع شناخته شده یا مخفی همجون فراماسون ها یا کیمیاگران روبرو خواهید شد  به یکی از جوامع این بازی ملحق شوید ، از دوستان خود پشتیبانی کنید و توسط آن ها پشتیبانی شوید ، توانایی های اجتماعی به دست بیاورید و سعی کنید شهر خود را بر اساس محیط و فلسفه ی جوامع حاکم شکل دهید .12 نقشه ی متفاوت برای شما در نظر گرفته شده استکه بر اساس وقایع و مکان های تاریخی بوجود آمده اند .عنوانی بسیار زیبا که توسط THQ Nordic منتشر شده است .این بازی زیبا را از دست ندهید .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

دانلود بازی نقش آفرینی شبیه سازی قرون وسطی The Guild 3 جدید

مشخصات بازی   The Guild 3:

نام بازی : The Guild 3 پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2017 شرکت سازنده : GolemLabs منتشر کننده : THQ Nordic سبک بازی :اکشن ماجرایی ، نقش آفرینی نوع فایل : ISO لینک مرتبط : steam

The Guild 3

لینک دانلود