دانلود بازی Three Kingdoms The Last Warlord v1.0.0.2402 نسخه CODEX

به روز رسانی :

1400/02/06 نسخه Three Kingdoms The Last Warlord v1.0.0.2402- CODEX اضافه شد.

Three Kingdoms: The Last Warlord

یکی از بازی های استراتژیک محور است . این بازی بر اساس یک رمان تاریخی معروف چینی که توسط Luo Guanzhong در حدود سال های 1330 – 1400 مسیح به رشته تحریر درآمده , بنا شده است . The Three Kingdoms تقسیم سه جانبه کشور چین بین ایالات وی ، شو و وو را روایت می کند . در این بازی نبردهای نظامی , توطئه و کشمکش های این 3 ایالت در طول 100 سال به نمایش گذاشته می شود . در ابتدا بازی این امکان را به شما می دهد تا یکی از 3 ایالت را به دلخواه انتخاب نمایید , ایالت هایی که هرکدام دارای نقاط قوت و ضعف متفاوتی می باشند . بازی تقریبا دست شما را برای حاکم کردن تفکرات خود بر روند بازی , باز گذاشته است .

 بازی Three Kingdoms The Last Warlord

یکی از بازی های سبک استراتژیک و شبیه ساز است که توسط کمپانی LongYou Game طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . بیش از 1000 افسر بر اساس رمان و تاریخ در بازی حضور دارند که هرکدام دارای توانایی و مهارت های مخصوص به خود می باشند . بیش از 200 توانایی ویژه برای افسران , بیش از 400 گنجینه در رمان و تاریخ , بیش از 300 موقعیت موضع رسمی و بیش از 50 شهر در چین باستان با بالاترین دقت و جزئیات شبیه سازی شده اند . در صورتی که افسران بتوانند عملکرد خوبی از خود نشان دهند بازی این اجازه را به شما می دهد تا آنها را از نظر درجه و توانایی ارتفا دهید . بازی دارای سیستم آب و هوایی پویا بوده و وجود رویدادهای تصادفی باعث می شود تا بازی از یکنواختی خارج شود .

نام: Three Kingdoms The Last Warlord
حجم فایل: 1.6 گیگابایت
شرکت سازنده: LongYou Game Studio
تاریخ انتشار: 2021
امتیاز استیم: 7
ورژن: v1.0.0.2402
نسخه: CODEX
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe ، iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه سازی ، استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: LongYou Tech Ltd
رمز فایل: www.download.ir

Three Kingdoms The Last Warlord v1.0.0.2402 - CODEX

The Last Warlord is a Turn-based strategy game. The game is based on the famous Chinese historical novel. The Three Kingdoms (A.D. 190 – 280) was the tripartite division of China between the states of Wei, Shu, and Wu.
لینک دانلود