تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Three Kingdoms The Last Warlord

Three Kingdoms: The Last Warlord یکی از بازی های استراتژیک محور است . این بازی بر اساس یک رمان تاریخی معروف چینی که توسط Luo Guanzhong در حدود سال های 1330 – 1400 مسیح به رشته تحریر درآمده , بنا شده است . The Three Kingdoms تقسیم سه جانبه کشور چین بین ایالات وی ، شو و وو را روایت می کند . در این بازی نبردهای نظامی , توطئه و کشمکش های این 3 ایالت در طول 100 سال به نمایش گذاشته می شود . در ابتدا بازی این امکان را به شما می دهد تا یکی از 3 ایالت را به دلخواه انتخاب نمایید , ایالت هایی که هرکدام دارای نقاط قوت و ضعف متفاوتی می باشند . بازی تقریبا دست شما را برای حاکم کردن تفکرات خود بر روند بازی , باز گذاشته است .

سایر توضیحات : Three Kingdoms The Last Warlord یکی از بازی های سبک استراتژیک و شبیه ساز است که توسط کمپانی LongYou Game طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . بیش از 1000 افسر بر اساس رمان و تاریخ در بازی حضور دارند که هرکدام دارای توانایی و مهارت های مخصوص به خود می باشند . بیش از 200 توانایی ویژه برای افسران , بیش از 400 گنجینه در رمان و تاریخ , بیش از 300 موقعیت موضع رسمی و بیش از 50 شهر در چین باستان با بالاترین دقت و جزئیات شبیه سازی شده اند . در صورتی که افسران بتوانند عملکرد خوبی از خود نشان دهند بازی این اجازه را به شما می دهد تا آنها را از نظر درجه و توانایی ارتفا دهید . بازی دارای سیستم آب و هوایی پویا بوده و وجود رویدادهای تصادفی باعث می شود تا بازی از یکنواختی خارج شود .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

* این بازی از زبان انگلیسی پشتیبانی نمی کند *

دانلود بازی کامپیوتر Three Kingdoms The Last Warlord

مشخصات بازی Three Kingdoms The Last Warlord :

نام بازی : Three Kingdoms The Last Warlordپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : LongYou Gameمنتشر کننده : LongYou Gameسبک بازی : استراتژیک و شبیه سازنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM

Three Kingdoms The Last Warlord

لینک دانلود