دانلود بازی کامپیوتر Vector 36 نسخه CODEX + آپدیت 1.2

به روز رسانی :

1396/01/20 آپدیت 1.2 اضافه شد.

زمانی سفر به فضا تنها در رویاها شکل میگرفت اما پس از گذشت سال ها و پیشرفت تکنولوزی و دستیابی به فناوری های پیشرفته , رویا ها به واقعیت بدل شد . حالا علاوه بر امکان سفر به کهکشان ها این امتیاز وجود دارد تا بوسیله سفینه های فضایی بر روی سطح مریخ به رقابت با سایر خلبان ها پرداخته و با پیروزی در مسابقات متعدد , نامی برای خود دست و پا کنید . سفینه هایی با ویژگی های منحصر به فرد و جزئیات  قابل تنظیم . بازی بر اساس قوانین فیزیک ساخته شده و همین موضوع باعث شده است تا پلیر کنترل کاملی بر سفینه فضایی خود داشته باشد و به خوبی بتواند آن را در شرایط دشوار کنترل و هدایت نماید . در این بازی , مهارت خلبان حرف اول را میزند و همین موضوع مرزی میان پیروزی و شکست را شکل می دهد .

سایر توضیحات : Vector 36 یکی از بازی های سبک اکشن و شبیه ساز است که توسط کمپانی Red River Studio LLC طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی NA برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . بازی از حالت های مختلفی مانند Sprint, Circuit و Tournament تشکیل شده که هرکدام ویژگی های مخصوص به خود را دارند و به نوعی توانایی های کسب شده در طول بازی را به چالش میکشند . هرقسمت از سفینه فضایی شما توسط قوانین فیزیک محدود شده است . وجود طیف گسترده ای از قطعات و تجهیزات پیشرفته این امکان را فراهم میسازد تا سفینه خود را از بسیاری از جهات ارتقا دهید و به عنوان مدعی قهرمانی خود را مطرح سازید . این بازی در حال توسعه است و به گفته سازندگان بازی در روزهای آتی , آپدیت و بسته های الحاقی جدید منتشر خواهد شد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Vector 36 نسخه CODEX

مشخصات بازی Vector 36 :

نام بازی : Vector 36پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Red River Studio LLCمنتشر کننده : NAسبک بازی : اکشن و شبیه سازنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Vector 36

لینک دانلود