تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Winged Sakura Demon Civil War نسخه PLAZA

دنیای آردا یک دنیای آرام و صلح آمیز بود و تمام موجودات از انسان ها تا جادوگران در کنار یکدیگر در صلح و صفا زندگی می کردند تا اینکه موجودات شیطانی از قلمرو خود به سرزمین آردا حمله ور شدند و شروع به کشتن مردم بی گناه کردند ، در ابتدا انسان ها و جادوگران شروع به مبارزه و مقاومت برعلیه آنها کردند اما پس از گذشت چند سال و در نهایت انسان ها نیز شکست را پذیرفتند . پس قلمرو آردا به دست موجودات شیطانی افتاد و آنها شروع به حکومت در این مکان کردند . گروهی از موجودات اما که قصد نداشتند این سرنوشت شوم را بپذیرند با یکدیگر متحد شدند و شروع به مبارزه با این موجودات شیطانی کردند . شما باید به عنوان یکی از این موجودات وارد نبرد شوید و قلمرو از دست رفته آردا را نجات دهید .

سایر توضیحات : بازی رایانه ای Winged Sakura: Demon Civil War یک بازی در سبک نقش آفرینی ژاپنی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی مستقل WINGED SAKURA GAMES ساخته شده است . بازی مذکور با استفاد از دوربین دو بعدی و همچنین فضایی انیمه مانند موفق به خلق یک اتمسفر جالب برای طرفداران این سبک بازی ها شده است . گیم پلی بازی ترکیبی از بازی های ریل شوتر و بازی های تکتیکال نوبتی می باشد ک حالب است بدانید ترکیب این دو سبک برخلاف انتظار باعث بوجود آمدن گیم پلی چالش برانگیز و درخور بازی های نقش آفرینی شده است . بازی رایانه ای Winged Sakura Demon Civil War در تاریخ 8 دسامبر 2016 منتشر شده و موفق به کسب نمره 92% از وبسایت استیم شده است .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

*توجه کنید که حتما فیلم آموزش نصب را با نرم افزار Media player Classic مشاهده نمایید*

دانلود بازی کامپیوتر Winged Sakura Demon Civil War نسخه PLAZA

مشخصات بازی Winged Sakura Demon Civil War :

نام بازی : Winged Sakura Demon Civil Warپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : WINGED SAKURA GAMESمنتشر کننده : WINGED SAKURA GAMESسبک بازی : نقش آفرینینوع فایل : ISOلینک مرتبط : Steam

Winged Sakura Demon Civil War

لینک دانلود