تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Ys Memories of Celceta نسخه CODEX + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1397/05/19 آپدیت جدید اضافه شد.

آدول کریستین، ماجراجوی معروف سرخ پوش جهان ، در سرزمین ناشناخته Celceta بیدار می شود، به یاد چیزی بیش از نام خود است . آدول ، دور از گذشته به بررسی شهرش که در آن به سر می برد ، می پردازد . او به دنبال یافتن سرنخ هایی برای هویتش است . این مهاجم جوان ، به دنبال یک دزد که ادعا می کند تمامی هفته گذشته را در کنارش گذرانده ، کمک می کند تا معدنچیان محبوس را از فروپاشی نجات دهد . این عملیات او را به طور کلی به ارتش محلی رومون منتقل می کند . با مهارت های آنها تحت تاثیر قرار گرفته است ، این دو شخصیت به منظور کشف جنگل بزرگ Celceta و نقشه های گسترده آن که بسیاری در گذشته تلاش کرده اند اما هیچ کدام تاکنون زنده نیستند ، با یکدیگر متحد شده اند .

سایر توضیحات : Ys Memories of Celceta یکی از بازی های سبک اکشن و نقش آفرینی است که توسط کمپانی Nihon Falcom طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی XSEED Games و Marvelous USA, Inc برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . Nihon Falcom به عنوان توسعه دهنده بازی در ابتدا به سرزمین و شخصیت های ژاپنی Ys IV در سال 2012 با Ys: Memories of Celceta در پلی استیشن ویتا بازمیگردد و این بازی در سال بعد راه خود را به آمریکای شمالی پیدا می کند . اما حالا و با استفاده از به روز رسانی و پیشرفت به طور کامل در عرصه های مختلف ، بازی بر روی پلت فرم جدید معرفی و منتشر شده است .

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

*برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید*

مشخصات بازی Ys Memories of Celceta :

نام بازی : Ys Memories of Celcetaپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Nihon Falcomمنتشر کننده : XSEED Games و Marvelous USA, Incسبک بازی : اکشن و نقش آفرینیامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Ys Memories of Celceta

لینک دانلود