تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی A Case of Distrust – PC

A Case of Distrust یک رمز و راز روایت از سال 1924 سانفرانسیسکو است. به عنوان محقق خصوصی Phyllis Cadence Malone در این بازی ماجراجویی 2 بعدی بازی کنید. کاوش در زیر زمین speakeasies، سالن های بیلیارد با دود پر شده، مغازه ها آرایشگری کلاسیک، و بیشتر. با استفاده از شواهد، اظهارات و عقل خود، مظنونین را در دروغین قرار دهید. چالش های ذاتی با قهرمان ما مواجه می شوند؛ چرا که او در برابر رهایی بخشیدن به مبارزه می پردازد و منجر به شک و تردید فراوان داخلی و خارجی می شود. حقیقت را در رمز و راز پر از فریب کشف کنید! کمپانی بازی سازی The Wandering Ben یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

A.Case.of.Distrust.center

مشخصات بازی A Case of Distrust:نام بازی :  A Case of Distrustپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : The Wandering Benمنتشر کننده : Serenity Forgeسبک بازی : ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

A Case of Distrust

لینک دانلود