دانلود بازی BYTEPATH – PC

BYTEPATH یک بازی تیراندازی است که تمرکز بر سبک های مختلف بازی با عناصر RPG است. این بازی دارای یک درخت مهارتدار غیرفعال، کلاس ها و کشتی های مختلف است که از طریق آن می توانید بسیاری از سازه های مختلف را امتحان کنید تا امتیازات بالایی را به دست آورید و در نهایت بازی را ضرب کنید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی SSYGEN یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

BYTEPATH.center

مشخصات بازی BYTEPATH:نام بازی :BYTEPATHپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2018شرکت سازنده :SSYGENمنتشر کننده :SSYGENسبک بازی : اکشن، فکرینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

BYTEPATH

لینک دانلود