تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Catan VR – PC

Catan VR به طرفداران تبلت و بازیکنان جدید به طور یکسان می تواند بهترین بازی تخته را در فرمت تازه و کاملا immersive تجربه کند. برای دیگر بازیکنان در سراسر جهان، بازی کنید و یا علیه شخصیت های کاتان بازی کنید و برای اولین بار این جزیره را در VR ببینید. Catan VR به ارمغان می آورد همه بازیگران هیئت مدیره عشق به VR، و قابل پخش در HTC Vive، Oculus برو، Oculus Rift و Samsung Gear VR است. کمپانی بازی سازی Experiment 7 یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی برای اجرا شدن نیاز به عینک Virtual Reality دارد*

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Catan.VR.center

مشخصات بازی Catan VR:نام بازی :  Catan VRپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Experiment 7منتشر کننده : Experiment 7سبک بازی : استراتژیک، شبیه سازنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Catan VR

لینک دانلود