دانلود بازی اکشن و رایگان Counter Strike Global Offensive آپدیت 23 بهمن 1399

به روز رسانی :

1399/11/23 نسخه Steam Backup آپدیت 10 فوریه 1399 اضافه شد .

Counter Strike Global Offensive

جدیدترین نسخه بازی پرطرفدار کانتر استرایک می باشد که گرافیک آن در مقایسه با نسخه های قدیمی ای مانند 1.6 بسیار بالاتر می باشد. در ابتدای

 بازی Counter-Strike: Global Offensive

که بازیکنان respawn می شوند چند ثانیه وقت دارند تا تجهیزات خود را تهیه ( خریداری ) کنند . پس از بردن هر مرحله، پولی برای تهیه تجهیزات جدید به آنها داده می شود و در صورتی که مراحله را نتوانند با موفقیت به پایان ببرند می بایست با اندک پولی که دریافت می کنند با تجهیزات ناقص مرحله بعدی را در مقابل حریفی که پول بیشتری داشته بازی کنند و این خود کار را برای آنان سخت خواهد کرد . در این بازی تروریست ها سعی می کنند که در مکان های خاصی که تعبیه شده ( معمولا 2 مکان ) بمب گذاری کنند . حتی اگر تمامی تروریست ها کشته شوند و بمب منفجر شود این آنها هستند که بازی را برده اند . در نقطه مقابل، ضد تروریست ها باید از نقاط مورد نظر حفاظت کرده تا تروریست ها نتوانند بمب گذاری کنند . حتی اگر تمام تروریست ها زنده باشند ولی بمب گذاری نکنند این ضد تروریست ها هستند که برنده بازی می شوند . در کانتر استرایک گلوبال آفنسیو، اسلحه ها و نقشه های ورژن های قبلی نیز گنجانده شده اند. هر بازیکن می تواند به 2 دسته تروریست و یا ضد تروریست بپیوندد و برای اهداف تروریستی و یا از بین بردن دشمن و یا تروریست ها تلاش کند .

 بازی کانتر استرایک Counter Strike Global Offensive

در زمان اندکی انجام می شود و معمولا در مسابقاتی که برگذار می شود . زمان بین هر مرحله 3 دقیقه می باشد.
نام: Counter Strike Global Offensive
حجم فایل: 13.5 گیگابایت
شرکت سازنده: Valve
تاریخ انتشار: 2012
امتیاز استیم: 83
نسخه: Steam Backup
آپدیت: آپدیت 23 بهمن 1399 ( 10 فوریه 2021 )
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن، آنلاین، اول شخص، تیمی
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
رمز فایل: www.download.ir

Counter Strike Global Offensive 10 Feburary 2021

Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) expands upon the team-based action gameplay that it pioneered when it was launched 19 years ago.CS: GO features new maps, characters, weapons, and game modes, and delivers updated versions of the classic CS content (de_dust2, etc.).

لینک دانلود