تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Dark Old Sun – PC

بازی Dark Old Sun یک بازی بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های x است که در سال x توسط کمپانی بازی سازی مطرح SN!Somos Nerds تولید و توسط کمپانی x منتشر گردید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی SN!Somos Nerds یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Dark.Old.Sun.center

مشخصات بازی Dark Old Sun:نام بازی :  Dark Old Sunپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2018شرکت سازنده :SN!Somos Nerdsمنتشر کننده :SN!Somos Nerdsسبک بازی :اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Dark Old Sun

لینک دانلود