دانلود بازی Deep Ones – PC

Deep Ones, شخصیت اصلی این داستان دچار سقوط زیردریایی شده است و هشت پا بزرگ قرمز دلیل آن است. اراده او برای از بین بردن هر مسافرتی که او با آن مواجه می شود ممکن است بی نظیر به نظر برسد، اما Diver به همان اندازه ساده نیست که او به نظر می رسد. او تشویق می شود که در امتداد اقیانوس حرکت کند، به اعماق تاریک ترین گوشه ها نفوذ کند، از بین گیاهان ضخیم از علف های هرز دریایی پاره شود و با موجودات ناشناخته دنیا که در زیر است، با آنها مبارزه کند، فقط برای گرفتن زیردریایی اش. در مسیر او، شاهد بسیاری از مناظر زیبا از مناظر خواهد شد و بسیاری از متحدان قابل اعتماد به دست آوردن، که همه همچنین داستان های خود را غنی می شود. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی BURP! Games یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

Deep.Ones.center

مشخصات بازی Deep Ones:نام بازی :  Deep Onesپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2017شرکت سازنده :BURP! Gamesمنتشر کننده :BURP! Gamesسبک بازی :اکشن، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Deep Ones

لینک دانلود