تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی ESport Manager – PC

ESport Manager, دستیابی به موفقیت در مسابقات لیگ و برنده شدن در جای اول، مستلزم آموزش مستمر است. کل تیم نیاز به مهارت دارد نه فقط یک بازیکن. استفاده مناسب آنها در یک مسابقه کلید پیروزی است، حتی با حریف قویتر. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی InImages یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

ESport.Manager.center

مشخصات بازی ESport Manager:نام بازی :ESport Managerپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : InImagesمنتشر کننده : PlayWay S.A.سبک بازی : شبیه ساز، اکشن، استراتژیکنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

ESport Manager

لینک دانلود