دانلود بازی Farming World – PC

Farming World, این که آیا شما دانه، میوه یا حتی مزرعه لبنی خودتان را تخصصی اداره می کنید یا نه. در این بازی شما انتخاب نهایی خود را در مورد چگونگی شکل دادن به کسب و کار خود دارید. با استفاده از ده ها نوع بذر برای انتخاب و فهرست گسترده بازار سهام، باید انطباق پذیر شوید تا سودآور شوید. با داشتن دانه های زیادی که در فصلهای مختلف رشد می کنند، شما نیاز به انباشته شدن دارید، بنابراین می توانید زمانی که محصول تقاضای بالا است، به فروش برسانید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Excalibur یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Farming.World.center

مشخصات بازی Farming World:نام بازی :  Farming Worldپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2014شرکت سازنده :Excaliburمنتشر کننده :Excalibur Gamesسبک بازی : فکری، شبیه سازینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Farming World

لینک دانلود