تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Fell Seal: Arbiter’s Mark v0.2.5 – PC

Fell Seal: Arbiter’s Mark عنوان یکی از بازی های بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های استراتژیک است این بازی مبتنی بر داستان است که در یک دنیای فانتزی با لمس steampunk تنظیم شده است. با کنترل کنگره Kierie و نماینده شورای مسیحی که با حفظ ثبات و نظم در سرتاسر زمین، و سربازان خود را از طریق برخورد های دشوار هدایت می کند، کنترل کنید. این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. این بازی در سال 2018 توسط کمپانی بازی سازی مطرح 6 Eyes Studio تولید و توسط کمپانی 1C Company منتشر گردید. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است.

سایر مشخصات بازی: گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی 6 Eyes Studio یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

Fell.Seal.Arbiter’s.Mark.center

مشخصات بازی Fell Seal: Arbiter’s Mark:نام بازی :  Fell Seal: Arbiter’s Markپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : 6 Eyes Studioمنتشر کننده : 1C Companyسبک بازی : استراتژیکنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Fell Seal: Arbiter’s Mark

لینک دانلود