تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Fernbus Simulator – PC تمام نسخه ها

بازی Fernbus Simulator اولین بازی شبیه ساز اتوبوس درون شهری است. در این بازی شما می توانید زندگی یک راننده اتوبوس را در تمام طول روز ببینید و زندگی او را در مسیر های درون شهری و برون شهری و نیز در بیش از 40 شهر مختلف در آلمان با جزئیات مناسب بازی کنید. اتوبوس های MAN به شما این امکان را می دهند تا در مسافت های طولانی بدون کوچکترین خستگی سفر کنید. البته باید در نظر داشته باشید که آلمان کشوری بسیار قانومند است و شبکه حمل و نقل بسیار قدرتمند و پیچیده ای دارد پس باید خود را برای ورود به این شبکه عظیم آماده کنید. همچنین پلیس بسیار هوشمند آلمان نیز در بزرگراه ها و نیز راه های درون شهری مراقب امنیت مسافران است و با رانندگان خطرآفرین به شدت برخورد خواهد کرد.

سایر توضیحات: بازی Fernbus Simulator شبیه ساز اتوبوس و اتوبوس رانی است بطوریکه شما می توانید جزئیات ریز این زندگی را درک کنید. برای مثال مسافران باید برای سوار شدن به اتوبوس بلیط تهیه کنند. همچنین انتخاب صندلی و دیگر مسائل نیز لحاظ شده که می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند. این بازی جذاب توسط شرکت TML-Studios تولید و توسط شرکت Aerosoft GmbH به بازار عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی روی سیستم های 64 بیتی قابل اجراست*

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

بازی Fernbus Simulator جدید

مشخصات بازی Fernbus Simulator :

نام بازی : Fernbus Simulatorپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : TML-Studiosمنتشر کننده : Aerosoft GmbHسبک بازی : شبیه سازنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Fernbus Simulator

لینک دانلود