تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Fossil Hunters – PC

Fossil Hunters, به دنبال آفرینش لحظه به لحظه در زیر زمین عمیق در جستجوی آثار اسرار آمیز، گنجینه های پنهان و بیشتر از همه، فسیل! پیدا کردن بلوک های فسیلی با حفاری از طریق سطوح زیرزمینی و اتصال آنها به یکدیگر برای ایجاد یک اسکلت کامل. فسیل های مختلف را می توان بر اساس نوع خاک و محیطی که در آن حفر می شود یافت. با استفاده از قطعات ناقص یا ساخت اسکلت های بزرگ می توانید خلاقیت های ارزشمند بیشتری داشته باشید، اما شما انتخاب می کنید که چند قطعه برای جمع آوری و در چه صورت آنها را نگاه دارید. کمپانی بازی سازی Reptoid Games یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Fossil.Hunters.center

مشخصات بازی Fossil Hunters:نام بازی :  Fossil Huntersپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2018شرکت سازنده :Reptoid Gamesمنتشر کننده :Reptoid Gamesسبک بازی : اکشن، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Fossil Hunters

لینک دانلود