دانلود بازی Gamer Career Tycoon v1.2 – PC

در Gamer Career Tycoon کارآفرین شما را به کشف یک بازیگر ساده در تلاش برای زنده ماندن تشویق می کند. شما اعتیاد به بازی خود، کار، زمان تفریحی و ستیزه گران ممکن را می شناسید. بازی ها، جریان برای طرفداران، با بهترین رقابت و یا فقط بر روی نیمکت نشسته و خنک شوند، انتخاب همه شماست. این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Raptor Claw Games یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز را مطالعه کرده باشید*

Gamer.Career.Tycoon.center

مشخصات بازی Gamer Career Tycoon:نام بازی :  Gamer Career Tycoonپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار :2018شرکت سازنده :Raptor Claw Gamesمنتشر کننده :Raptor Claw Gamesسبک بازی : شبیه سازنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Gamer Career Tycoon

لینک دانلود