دانلود بازی اندروید Gangstar Vegas v4.7.0d همراه دیتا

به روز رسانی :

1399/03/03 نسخه 4.7.0d اضافه شد.

Gangstar Vegas

یکی از شاهکارهای جدید کمپانی بازی سازی Game Loft می باشد. در بازی Gangstar Vegas شما در شهر لاس وگاس توسط گروه مافیا دست به بیش از 80 ماموریت مختلف و خطرناک می زنید و در این راه باید تمامی کسانی را که مخالف کارهایتان می شوند را از بین ببرید و تمامی ماموریت های خود را با سرقت کردن ماشین های مختلف به پایان برسانید. بازی گانگستر وگاس دارای سلاح های مختلف و قدرتمندی می باشد و شما باید بوسیله حرکات تاکتیکی و اسلحه های قدرتمند خود تمامی دشمنان را از بین ببرید.در

بازی Gangstar Vegas

شما باید از طریق سوم شخص در شهرها با استفاده از ماشین های آخرین سیستم تمامی ماموریت های خود را به پایان برسانید. این بازی با گرافیک بسیار بالا و محیط سه بعدی طراحی شده و مناسب تمامی سیستم های اندروید 4.1 به بالا می باشد. امروز ما یکی از جدیدترین ورژن های بازی گانگستر وگاس را در اختیارتان قرار داده ایم, امیدواریم که از دانلود آن لذت ببرید. 
نام: Gangstar Vegas
شرکت سازنده: Gameloft
ورژن: 4.7.0d
فرمت فایل: apk-zip
مناسب برای گروه سنی: 18 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Gangstar Vegas v4.7.0d For Android

When talking about the topic of gangs, many people immediately think of the Italian Mafia, Japan's Yamaguchi-gumi and other gangs of these relatively well-known gangs. They also think of robbery crimes and arson such a bad thing. Although these all belonged to the characteristics of the gangsters, they also left an impression on the poor side.

لینک دانلود