تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Hiiro v1.5 – PC

بازی Hiiro یک بازی بسیار زیبا و جذاب و هیجانی در سبک بازی های ماجرایی است که در سال 2016 توسط کمپانی بازی سازی مطرح Jon Tiburzi تولید و توسط کمپانی Sometimes You منتشر گردید. در این باز شما محیط های مختلفی را تجربه خواهید کرد که در نوع خود بی نظیرند. این بازی به شما احساس هیجانی مضاعف می دهد که به نوعی شما نیز مانند سایر پلیرها که در مورد این بازی نظر داده اند، معتاد این بازی خواهید شد. این بازی از نظر محیط گرافیکی چندان خوب به نظر نمی رسد اما همین گیم پلی بازی باعث سرگرم شدن شما در این بازی خواهد شد. این بازی دارای گیم پلی سبک ولی با جزئیات تمام می باشد که هر پلیری را با هر سبک شیفته خود خواهد ساخت. کمپانی بازی سازی Jon Tiburzi یک کمپانی مطرح در زمینه طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید.

سایر مشخصات بازی: Hiiro یک بازی پلتفرم 2D است که بر روی اکتشاف محیط و حل پازل تمرکز دارد. کشف یک دنیای بزرگ پر از مصنوعات مرموز و خرابه های فراموش شده. در گیم پلی آرامش بخش و موسیقی هشیار غوطه ور شوید. به عنوان یک توضیح برای تنهایی خود را بازتاب دهید. مرگ در داخل بازی گنجانده نشده است. این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد گه در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیارب از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

Hiiro.center

مشخصات بازی Hiiro:نام بازی :  Hiiroپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Jon Tiburziمنتشر کننده : Sometimes Youسبک بازی : ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Hiiro

لینک دانلود