دانلود بازی Hit The Hive – PC

Hit the Hive یک تیرانداز فضایی تاریک در VR است، جایی که شما باید در برابر امواج ربات های وحشیانه تست می شوید. HTH بر روی چالش های شما مانند هرگز متمرکز شده است و ما از تولید نسبی برای اطمینان از اینکه هیچ دو امواج یکسان هستند. تجربه سرگرم کننده، پر انرژی و رمان هر بار که شما بازی می کنید به شما انتقال می یابد. در این باز شما محیط های مختلفی را تجربه خواهید کرد که در نوع خود بی نظیرند. این بازی به شما احساس هیجانی مضاعف می دهد که به نوعی شما نیز مانند سایر پلیرها که در مورد این بازی نظر داده اند، معتاد این بازی خواهید شد. این بازی از نظر محیط گرافیکی چندان خوب به نظر نمی رسد اما همین گیم پلی بازی باعث سرگرم شدن شما در این بازی خواهد شد. این بازی دارای گیم پلی سبک ولی با جزئیات تمام می باشد که هر پلیری را با هر سبک شیفته خود خواهد ساخت. کمپانی بازی سازی VOID VR یک کمپانی مطرح در زمینه طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

Hit.The.Hive.center

مشخصات بازی Hit The Hive:نام بازی :  Hit The Hiveپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : VOID VRمنتشر کننده : VOID VRسبک بازی : اکشن، شبیه سازنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Hit The Hive

لینک دانلود