تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Hitman برای PS4 + آپدیت

Hitman بدون هیچ پسوند و یا پیشوندی ، ششمین و تا به امروز ، آخرین نسخه از سری بازی های هیتمن بشمار می آید . همانند نسخه های قبلی ، شما در قالب شخصیت مامور 47 به ایفای نقش می پردازید با این تفاوت که داستان اصلی بازی ، اتفاقات و حوادث هفت سال پس از Hitman: Absolution را روایت می کند . هیتمن یک بازی سوم شخص و مخفی کاری بشمار می آید که در آن شما کنترل قاتلی را برعهده دارید که باید برای انجام ماموریت های مختلف به سرتاسر دنیا سفر کرده و اهداف خود را بدون بجا گذاشتن کوچکترین مدرکی به قتل رساند . در این نسخه نیز آزادی عمل بسیاری به پلیر داده شده است به عنوان مثال ، بازیکن می تواند اهداف خود را با استفاده از تفنگ های دوربین دار از فواصل دور به قتل رسانده و یا با نزدیک شدن به آنها و استفاده از تیغه های فلزی و یا سیم ، نهایت هیجان و استرس را تجربه کند . همچنین بازیکن می تواند از تله های انفجاری استفاده کرده و ترور مورد نظر را یک مرگ به ظاهر اتفاقی جلوه دهد . اما فراموش نکنید که خشونت همیشه پاسخگو نیست و برای وارد شدن به محل مورد نظر باید از پوششی مناسب استفاده کنید . یک روش معمول برای رسیدن به هدف ، ناتوانی شخصیت های دیگر و پوشیدن لباس های آنها به عنوان پوشش است که اجازه می دهد تا بازیکن به راحتی به مناطق محدود دسترسی پیدا کند . کاراکترهایی که در بازی حضور دارند ، اقدامات مختلفی را انجام می دهند و همین موضوع باعث می شود تا تصمیمات بعدی شخصیت ها غیر قابل پیش بینی شود و کار برای شما کمی دشوار گردد . جالب است بدانید در برخی از ماموریت ها که امکان حضور و بررسی محل مورد نظر وجود ندارد ، پلیر می تواند اطلاعات بیشتری را در مورد موقعیت های مختلف هدف خود از طریق گوش دادن به اخبار کسب کند .

سایر توضیحات : Hitman یکی از بازی های سبک اکشن است که توسط کمپانی IO Interactive طراحی و ساخته شده و در سال 2016 توسط کمپانی Square Enix برای کنسول PS4 روانه بازار شده است . در این نسخه برخلاف نسخه های قبلی ، شاهد ارائه بازی به صورت اپیزودیک خواهیم بود که در هر قسمت ، شخصیت اصلی بازی به یک ماموریت در گوشه ای از دنیا فرستاده می شود تا هدفی را از بین ببرد . هر قسمت از بازی دارای محیط و فضاهای منحصر بفردی است که این امکان را به پلیر می دهد تا موقعیت اهداف خود را به خوبی برسی کرده و راه های مختلف برای نابودی شخصیت مورد نظر را ارزیابی نماید . توجه داشته باشید که در این بازی تنها مرگ شخصیت ها مد نظر نبوده و وجود یکسری آیتم برای پایان دادن به ماموریت ها ، شما را با چالش هایی مواجه می کند . مراحل در این بازی ، از گستردگی بیشتری برخودار هستند و با قاطعیت می توان گفت که در این نسخه نقشه ها ، شش تا هفت برابر بزرگتر از بزرگترین سطوح Absolution می باشند . بیش از 300 شخصیت غیر قابل پخش (NPCs) در بازی حضور دارند که به لطف هوش مصنوعی فوق العاده پیشرفته بازی ، هر کدام با رفتار شما ، واکنشی متفاوت نشان می دهند . بازیکنان می توانند بازی خود را در هر زمان در ماموریت ها ذخیره کنند . حالت Instinct mode که در نسخه Absolution شاهدش بودیم ، در این نسخه نیز به صورت ساده و غیرمستقیم استفاده شده است . پس از پایان هر ماموریت ، عملکرد شما مورد ارزیابی قرار گرفته و توسط سیستم رتبه بندی 5 ستاره به شما امتیاز داده می شود البته تمامی این امتیازات تحت تأثیر عواملی مانند زمان ، تعداد کشته شدگان غیر از اهداف ، بازیکن شناسایی شده یا نه ، در دوربین ثبت شده یا نه و بسیاری موارد دیگر می باشند . تکمیل چالش ها در یک ماموریت ، امتیازاتی را تحت عنوان Mastery Points نصیب پلیر می کند که در نهایت ، بازی این امکان را به شما می دهد تا به سطوح بالاتری از جمله سلاح ها ، انواع مختلف سم و مواد منفجره ، مکان های آژانس جدید و یا مکان های جدید آغاز دسترسی پیدا کنید . IO Interactive سعی داشت تا بعد جدیدی از بازی هیتمن را به معرض نمایش گذارد پس تصمیم گرفت تا در این نسخه از ویژگی جدیدی استفاده نماید ، Elusive Targets . جدیدترین بخش بازی که به مرور بروزرسانی خواهد شد و در آن یکسری اهداف برای کشتن به شما داده می شود و شما باید در زمان تعیین شده به هدف مورد نظر دست پیدا کرده و به دور از چشم دیگران ، ماموریت خود را به پایان رسانید . اگر پلیر نتواند قبل از زمان تعیین شده ، هدف مورد نظر را از بین ببرد و یا هدف را ترسانده و به آنها اجازه فرار دهد ، هدف دیگر باز نخواهد گشت و ماموریت از دست میرود . تکمیل موفقیت آمیز اهداف متعدد ، پاداش های ارزشمندی را برای بازیکن به ارمغان می آورد . Escalation contracts قراردادهایی هستند که میان شما و کارفرما برای کشتن شخصیت های مختلف منعقد می شود ، مثلا در برخی از ماموریت ها شما تنها مجاز به استفاده از سلاح گرم برای کشتن هدف مورد نظر می باشید . به جهان قاتلین خوش آمدید .

Hitman center

مشخصات بازی Hitman :

نام بازی : Hitmanپلتفرم : PS4زبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : IO Interactiveمنتشر کننده : Square Enixسبک بازی : اکشننوع فایل : PKGرده بندی سنی : +18لینک مرتبط : PlayStation

Hitman

لینک دانلود