تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Intake – PC نسخه CODEX

Intake جدید تیرانداز بازی های داروی جدید داروی Ctr Prime است. در این فرزند دوست داشتنی دکتر ماریو و ایاکاراگو، شما یک نبرد بی پایان از قرص ها را می کشید، مهارت و رفلکس های خود را به حد نصاب برای جلوگیری از دوز کشنده می برید. انفجار و دسته کوچک خود را از طریق یک حوادث حماسی از ضرب و شتم سمعی و بصری به طوری سمی است که با برچسب هشدار دهنده خود می آید. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی Cipher Prime Studios یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

*دقت کنید که این بازی روی ویندوز XP تست شده است و قابل اجراست*

Intake.center

مشخصات بازی Intake:نام بازی : Intakeپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2013شرکت سازنده : Cipher Prime Studiosمنتشر کننده :Cipher Prime Studiosسبک بازی : اکشننوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Intake

لینک دانلود