تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Kingdoms and Castles Merchants and Ports – PC نسخه PLAZA + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1397/02/03 آپدیت v110r5 نسخه PLAZA اضافه شد.

Kingdoms and Castles Merchants and Ports بازی Kingdoms and Castles Merchants and Ports یک بازی بسیار جذاب و هیجان انگیز استراتژیک می باشد که در آن شما باید یک دهکده کوچک را به شهری بزرگ و با ابهت گسترش دهید و حکومت بزرگ خود را ایجاد کنید. حکومت شما باید در مقابل خطرات و تهدیدها آماده مقابله و زنده ماندن باشد. آیا جنگجویان و مبارزین باعث ترک و فرار شهروندان و ساکنین شما خواهند شد؟! و یا آنها را متوقف می کنند و با استفاده از سلاح های بسیار و قدرت فراوان از دروازه های شهر محافظت می کنند. آیا اژدها با آتش خود باعث سوختن و مشتعل شدن انبار آذوغه و غلات شما خواهد شد، آیا افراد شما از قحطی و  گرسنگی در زمستان جان خواهند داد یا شما قادرید خواهید بود ورق را برگردانید و باعث پیروزی و سربلندی و آسایش افراد خود شوید؟

سایر مشخصات : در بازی Kingdoms and Castles Merchants and Ports شما باید شهر خود را طوری با استراتژیک خاص خود شکل دهید تا باعث شادی و خوشحالی کشاورزان خود شوید و بتوانید افراد بیشتری را برای سکونت در حکومت خود جذب کنید. مالیات آنها را طوری دریافت کنید که تنها برای گذران امور قلعه نیاز باشد! مطمئن شوید که در زمستان به کشاورزان و تغذیه آنها و زندگیشان رسیدگی می شود! برای آنها کلیسا بسازید تا آنها را از ناامیدی و کشیده شدن به میخانه ها نجات دهید و همیشه شاد باشند. میدان شهر را برای برگزاری جشنواره ها شکل دهید. بازی Kingdoms and Castles Merchants and Ports یک بازی بسیار پرطرفدار و جذاب می باشد که توانسته نظر بسیاری از افراد را با امکانات و قابلیت های فراوان و شبیه سازی های بی نظیر خود جلب کند.

Kingdoms.and.Castles.Merchants.and.Ports.center

مشخصات بازی Kingdoms and Castles Merchants and Ports :نام بازی : Kingdoms and Castles Merchants and Portsپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 20Jul, 2017شرکت سازنده : Lion Shield, LLCمنتشر کننده : Lion Shield, LLCسبک بازی : استراتژیک ، شبیه سازیامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISO

Kingdoms and Castles Merchants and Ports

لینک دانلود