تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Major Gun v4.1.4 برای اندروید و iOS

به روز رسانی :

1399/03/25 نسخه v4.1.4 اضافه شد .

Major Gun

تروریسم، بیماری های روانی و تهدید های جانی دیگر، از جمله خطرات و تهدید ها برای مردمان یک سرزمین محسوب می شوند. از این رو نیروهای ویژه ای برای مبارزه با اینگونه تهدیدها در هر کشوری آماده میشوند و آموزش های خاصی می بینند. در بازی Major Gun شما در نقش یکی از همین نیروهای ویژه قرار دارید که باید دشمنان را به خاک و خون بکشید و یا با استفاده از راه های دیگری آنها را قانع کنید که دست از مبارزه بکشند.

بازی Major Gun

یکی از بهترین و زیباترین بازی های شوتر و ماجرایی است که توسط شرکت byss mobile برای پلتفرم های اندروید و iOS عرضه شده است. در این بازی نیروهای ویژه ای نظیر تک تیرانداز، ضد تانک، تیربار و … وجود دارد. شما باید با استفاده از این تیم قوی به تروریست ها حمله کنید چرا آنها مخل آرامیش جامعه هستند و امنیت مکانهای مهمی نظیر، ایستگاه های مترو، چاه های نفتی و بندرها را سلب کرده اند. پس پیش به سوی نابود کردن دشمنان!سایر توضیحات: بازی Major Gun یک بازی شوتر بدون پایان است و بدون شکا شما از بازی لذت خواهید برد. در این بازی شما قادر خواهید بود تا اسلحه های خود را به روز کنید و حتی موارد جدیدی را به کار گیرید. انواع مختلف اسلحه در این بازی وجود دارد و تمام اینها تنها برای ایجاد امنیت و آرامش و نابودی تروریست ها است. این تروریست ها علاوه بر نفوذ به نقاط حساس شهر، اقدام به گروگان گیری نیز کرده اند و یکی از وظایف دیگر شما قطعا نجات جان این گروگان ها است.
نام: Major Gun
حجم فایل: 100 مگابایت
شرکت سازنده: byss mobile
ورژن: v4.1.4
فرمت فایل: apk
سبک بازی: اکشن
مناسب برای گروه سنی: 16 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.0.3 به بالا و iOS 10.0 به بالا

Major Gun v4.1.4 for Android & iOS + Mod

Major GUN: War on terror - 3D-shooting range with beautiful graphics and dynamic gameplay. Most city blocks are captured by a terrorist organization. Attackers took many residents hostage, and a retired major was called in to resolve the situation. He needs to eliminate the criminals and save the captives.

لینک دانلود