تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Masters of Anima – PC نسخه CODEX

Masters of Anima بازی بسیار هیجان انگیز Masters of Anim یک ماجراجویی واقعی و خارق العاده در دنیای سحرآمیز جرقه ها و اخگرها می باشد. شما باید در مقابل نیروهای شیطانی به مقابله و نبرد بپردازید. این بازی که سراسر مبارزات اکشن می باشد شما را در مسیر انتخاب های مختلف و سرنوشت ساز قرار می دهد تا استراتژیک خاص خود را پیاده و اجرا کنید. به لطف گیم پلی بصری و منحصر به فرد بازی و فضایی که در آن قرار دارید می توانید با استفاده از کنترلرهای صفحه کلید و ماوس تا بیش از صد پشتیبان و نگهبان را احضار کنید و به کنترل آنها بپردازید. شما قدرت های باورنکردنی بسیاری به دست خواهید آورد که همین امر باعث طمع شما برای دست یافتن به درجه و رتبه بالا می شود.

سایر مشخصات : در بازی فوق العاده زیبا و جذاب Masters of Anima از نیروی ویژه Anima استفاده کنید تا بتوانید بر دشمن فائق شوید. در طول ماجراجویی ها و کاوش هایتان، کنترل نیروهای نگهبان و امنیتی جدیدی را فرا خواهید گرفت. هر کدام از این گاردها دارای ویژگی های ویژه و منحصر به خودشان هستند که می توانند شما را در این سرزمین یاری کنند تا به کاوش و ماجراجویی بپردازید. به علاوه می توانید در همین مسیرها و یادگیری ها به انتخاب فرماندهان قدرتمند برای واحدهای خود دست بزنید. قدرت ها و نیروهای جدید به دست آورید. نه تنها برای خودتان بلکه برای نیروهای گاردتان! این گونه است که می توانید به یک فرمانده واقعی Anima تبدیل شوید.

Masters.of.Anima.center

مشخصات بازی Masters of Anima :نام بازی : Masters of Animaپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 10Apr, 2018شرکت سازنده : Passtech Gamesمنتشر کننده : Focus Home Interactiveسبک بازی : اکشن، ماجراجویی، نقش آفرینیامکان بازی به صورت آنلاین : نداردنوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Masters of Anima

لینک دانلود