تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Mechs V Kaijus – PC

بازی Mechs V Kaijus یک بازی زیبا و جذاب در سبک بازی های اکشن و استراتژیک است. در Mechs V Kaijus شما نقش فرماندهی یک اسکادران قدرتمند Mechs را می گیرید. به طور مستقیم میدن ادین را کنترل می کند و اعضای تیم را مدیریت می کنید. به طور استراتژیک برج ها و تله ها را در میدان جنگ در حالت تاکتیکی قرار می دهید تا یک دفاع غیر قابل نفوذ ایجاد کنید. استفاده از مهارت های قدرتمند و اعزام واحد پشتیبانی، مانند تانک و هواپیماهای بدون سرنشین، در منطقه جنگی از وظایف شما در این بازی است. از امکانات تکنولوژیکی برای باز کردن ارتقاء، برج ها و توانایی ها استفاده کنید و از تمام منابع موجود برای نجات تمدن انبوهی کای یوس استفاده کنید.

سایر مشخصات بازی: Mechs V Kaijus یک گیم پلی آسان برای درک بهتر اما به چالش کشیدن فکر شما، یک تجربه گیج کننده و بسیار اعتیاد آور را شمامل می شود. شما در این بازی احساس می کنید که Kaijus همیشه برنده خواهد شد. طرفداران ژانر استراتژیک در این بازی یک چالش واقعی در سطوح دشوار و پیشرفته را تجربه خواهند کرد. این بازی فینالیست بازی های کامپیوتری به عنوان بهترین بازی کامپیوتری مسابقه ملی بازی های ویدئویی 2017 (اروگوئه) برای هنر و معرفی مکانیک نوآورانه در سبک خود انتخاب شده است. ژانر Mechs V Kaijus تجربه یک گیم پلی بسیار پویا که در آن شما باید از تمام زرادخانه موجود برای پیشرفت در کمپین استفاده کنید را به شما عرضه می کند.

Mechs.V.Kaijus.center

مشخصات بازی Mechs V Kaijus:نام بازی :  Mechs V Kaijusپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : می 2018شرکت سازنده : Doble Punch Gamesمنتشر کننده : tenacious718سبک بازی : اکشن، استراتژیکنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Mechs V Kaijus

لینک دانلود