تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی MIAZMA or the Devils Stone – PC نسخه SKIDROW

Jonathan Hunt یک روزنامه نگار از اهالی نیویورک است. چندی پیش اون توانست با حل معمای حلقه Yoomurjak نام و نشانی برای خود بهم بزند و کمی معروف شود. این بار یک موسسه فیزیک هسته ای از او خواسته تا پرده از راز ناپدید شدن ناگهانی بردارد. اما این داستان به یافتن معمایی بسیار قدیمی منجر می شود بطوریکه پس از قرن ها بار دیگر این معما بر سر زبان ها می افتد. چرا کی برای به دست آوردن این سنگ قیمتی تلاش نمی کند و هر کسی می خواهد به هر نحوی شده از شر این سنگ خلاص شود؟ بازی MIAZMA or the Devils Stone روایتگر داستان جنایی و رازآلودی است که شما را وارد یک بازی جدید می کند.

سایر توضیحات: بازی MIAZMA or the Devils Stone یک بازی معمایی و ماجرایی است که در آن شما در نقش یک روزنامه نگار و کارآگاه نیمه خصوصی باید راز یک معمای عجیب را کشف کنید. بازی MIAZMA or the Devils Stone توسط شرکت Private Moon Studios برای پلتفرم ویندوز تولید و توسط شرکت Microïds Indie به بازار عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

MIAZMA or the Devils Stone center

مشخصات بازی MIAZMA or the Devils Stone:

نام بازی : MIAZMA or the Devils Stoneپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Private Moon Studiosمنتشر کننده : Microïds Indieسبک بازی : ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

MIAZMA or the Devils Stone

لینک دانلود