تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Milanoir – PC

Milanoir عنوان یکی از بازی های پرطرفدار سبک اکشن و ماجرایی است که در سال 2018 توسط کمپانی بازی سازی Italo Games ساخته شده است. این بازی دارای محیطی جذاب و جالب است که هر پلیری را می تواند مجذوب خود کند. محیط گرافیکی این بازی بر خلاف این که چندان طبیعی به نظر نمی رسد ولی تا حد امکان سعی شده است که جزئیات فراوانی در آن گنجانده شود. کمپانی بازی سازی Italo Games در سالهای آتی با تولید عناوین زیادی از بازی ها در سبک های مختلف باعث شده تا علاقه مندان خاص خود را مجذوب گیم پلی بازی های خود کند. این کمپانی در نشست های بین المللی نقد و بررسی بازی ها که هر سال برگذار می شود توانسته افتخاراتی را نیز کسب نماید. بازی معرفی شده دارای گیم پلی سبک و ساده ولی دوست داشتنی است. اگر شما نیز دوستدار این سبک از بازی ها هستید پس پیشنهاد می کنیم به هیچ عنوان این بازی زیبا را از دست ندهید.

سایر مشخصات بازی: این بازی با الهام از جنجالهای جنجالی ایتالیایی از دهه 70 میلادی که توسط کوئنتین تارانتینو ایجاد شده بود ساخته شده است. یک بازی اکشن پیکسل است که در شهر خشونت آمیز میلان قرار دارد. دیدار پیرو، یک مجرم ناگهان از زندان آزاد شد و به دنبال انتقام از مردی بود که او را طراحی کرده بود. شکار برای حقیقت و فرار از آنهایی که شما را از طریق یک شهر بی رحمانه تعقیب می کنند. کسی می خواهد مرده باشد؟ شما باید از تمام سختی های خود برای زنده ماندن استفاده کنید. شلیک، خفه کردن، دزدان دریایی خود را از طریق دشمنان گمراه کنید و آنها را در تعقیب اتومبیل های نفس گیر قرار دهید.

Milanoir.center

مشخصات بازی Milanoir:نام بازی :  Milanoirپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : Italo Gamesمنتشر کننده : Good Shepherd Entertainmentسبک بازی : اکشن، ماجرایینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Milanoir

لینک دانلود