تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی PooSky – PC

بازی PooSky یک بتزی کمدی است که مطمئنا در هنگام بازی از خنده روده بر خواهید شد. شما در ابرهای ویژه در یک کشور بی رنگ زندگی می کنید. اما آنها آمدند و شما فرار می کنید .. شما هیچ گزینه ای ندارید و شما نمی توانید برنده شوید شما فقط می توانید برای سرگرمی این assfaces اجرا کنید. چه مدت شما زنده ماندن؟ آخرین مسابقه شما چیست؟ در این باز شما محیط های مختلفی را تجربه خواهید کرد که در نوع خود بی نظیرند. این بازی به شما احساس هیجانی مضاعف می دهد که به نوعی شما نیز مانند سایر پلیرها که در مورد این بازی نظر داده اند، معتاد این بازی خواهید شد. این بازی از نظر محیط گرافیکی چندان خوب به نظر نمی رسد اما همین گیم پلی بازی باعث سرگرم شدن شما در این بازی خواهد شد. این بازی دارای گیم پلی سبک ولی با جزئیات تمام می باشد که هر پلیری را با هر سبک شیفته خود خواهد ساخت.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

PooSky.center

مشخصات بازی PooSky:نام بازی :  PooSkyپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : CSM”,”Excellente23منتشر کننده : W.T.B.سبک بازی : فکرینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

PooSky

لینک دانلود