تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Project Nimbus Alien Survival – PC نسخه CODEX + آخرین آپدیت

به روز رسانی :

1397/02/39 آپدیت v20180514 نسخه CODEX اضافه شد.

بازی Project Nimbus Alien Survival یک بازی آخر الزمانی است که در آن بازیکنان با انبوهی از اسلحه های و ابزار جنگی روبرو خواهند شد و باید در مسیر بازی با دشمنان مختلف به اشکال مختلف وارد نبرد شوند. این بازی به صورت کاملا آزاد ساخته شده است بطوریکه شما می توانید در فضای پیرامون خود به پرواز در بیایید و جلوی موشک های شلیک شده را بگیرید. به سمت دشمنان خود بروید و با سرعی باورنکردنی آنها را غافلگیر کنید. استفاده از ابزار جنگی مختلف نظیر ماشین های جنگی، هواپیماهای مختلف و جت ها ی پرسرعت و انواع و اقسام دشمنان با ویژگی های متفاوت از ویژیگی های این بازی است.

سایر توضیحات: بازی Project Nimbus Alien Survival خشم و خشونت را در بستر دنیایی آزاد برای شما به ارمغان خواهد آورد. در این بازی شما به صورت آزاد می بایست با دشمنان مختلف در یک محیط 3 بعدی و نسبتا فانتزی به جنگ مشغول شوید. بازی Project Nimbus Alien Survival توسط شرکت GameCrafterTeam تولید و توسط شرکت KISS ltd, GameTomo به بازار عرضه شده است.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Project Nimbus Alien Survival cover

مشخصات بازی Project Nimbus Alien Survival:

نام بازی : Project Nimbus Alien Survivalپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده : GameCrafterTeamمنتشر کننده : KISS ltd, GameTomoسبک بازی : اکشننوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM

Project Nimbus Alien Survival

لینک دانلود