تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Radar Warfare – PC

آماده شدن برای مقابله با یک حمله بیگانه. به عنوان یک فرمانده، این وظیفه شما است که به مبارزه و نجات جهان بپردازید. انتظار مقاومت سنگین و بسیاری از امواج دشمن. برای برنده شدن در این مبارزه شما باید: حرکت ادامه دهید، دشمنان را بکشید، کشتی ها و اسلحه های جدید را باز کنید و همه چیز را انجام دهید … این بازی یکی از بازی های بسیار پر طرفدار در سبک خودش است. گیم پلی این بازی علیرغم سبک بودن بسیار سرگرم کننده و جذاب است که می تواند هر مخاطبی را با هر سبکی که خواهانش است ساعت ها سرگرم کند. کمپانی بازی سازی DreamRoad Productions یک کمپانی مطرح در طراحی و ساخت انواع بازی ها می باشد که توانسته است در همایش های مختلف جوایزی را برای بازی های متعددی که طراحی کرده است، دریافت نماید. این بازی در همان ابتدای معرفیش طرفداران زیادی را مجذوب خود کرد. امیدواریم از این بازی لذت ببرید.

سایر مشخصات بازی: این بازی یکی از بازی های بسیار پرطرفرار این کمپانی بازی سازی می باشد که در برخی از همایش های بازی های رایانه ای نظر بسیاری از منتقدان را به خود جلب کرده است. همانطور که گفته شد گیم پلی این بازی بسیار ساده و روان بوده و شما می توانید پس از چند دقیقه بازی تمام گیم پلی آن را به خوبی فراگیرید. این بازی دارای محیط های مختلف و همچنین موسیقی بسیار زیبا می باشد که می تواند شما را مدت ها سرگرم نگه دارد.

*دقت کنید که این بازی به صورت آفلاین است*

Radar.Warfare.center

مشخصات بازی Radar Warfare:نام بازی : Radar Warfareپلتفرم : PCزبان :  انگلیسیسال انتشار : 2017شرکت سازنده : DreamRoad Productionsمنتشر کننده : DreamRoad Productionsسبک بازی : اکشن، فکرینوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Radar Warfare

لینک دانلود